Сучасний сервіс для здолбунівчан, які опинилися у складних життєвих ситуаціях

Десь так, або приблизно так, мав би виглядати допис, новина від районної влади, яка нещодавно відкрила приміщення для обслуговування…кого? До цього питання ми повернемося. Скажімо так, приміщення, на базі терцентру у Здолбунові в якому якісь послуги комусь будуть надаватися вже, а деякі згодом.

Але, за усталеною традицією, цю новину більшість жителів району дізналися ні з офіційного сайту Здолбунівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) чи його сторінки у ФБ, ні з офіційного сайту Здолбунівської РДА, а з сторінки голови РДА. Природньо, що увага, до новини була, були і є коментарі та репости, похвала та запитання. А на запитання, коментарі потрібно або хочеться відповідати, тим самим породжуючі нові. За ними для когось проясняється суть, а у когось навпаки губиться. Але сил і натхнення у голови адміністрації багато, тож вся і слава і шквал запитань – всі теж до нього одноособово.

Нібито поруч не має ні заступника, який мав би курувати цей напрямок, ні керівника управління соцзахисту, ні керівника терцентру, ні в кінці кінців радника з інформаційної політики. Для того, щоб вибудувати єдиний ланцюжок підготовки та подання інформації: Оперативна, об’єктивна інформація від безпосереднього виконавця проекту – опрацювання її прес-службою, радниками – ув’язка із іншими взаємопов’язаними проектами, планами, програмами з підказки профільного зама – оприлюднення на сайтах терцентру, районної адміністрації – поширення лінку на інформацію з офіційного джерела із власним коментарем на власній сторінці у ФБ враженням від побаченого – поширення інформації на інші інформаційні ресурси, якщо представників їх не запросили на саму подію.

Таким чином що побачить ЧИТАЧ, потенційний споживач послуги: офіційну інформацію про те, чим ЙОМУ корисна ця інформація, установа, а саме де знаходиться, коли працює, хто може скористатися послугами цієї установи і враження від відкриття-вау ось вона і перемога. За кошти платників податків, у формі видатків районного і обласного бюджетів (в рамках грантового конкурсу). Кожен отримав своє – корисну інформацію та емоції і позитив та трафік читачів офіційної інформації.

Це про процедури і змагання у швидкості думки і клавіатури.

Тепер до суті новини. Оскільки її трансляція подальша відбулася саме з коментаря голови РДА, то далі в простори Інтернету вона полетіла саме як “ол-інклюзив для безхатченків“. Справді? Це саме його відкрили в реконструйованому приміщенні?

Якщо так, то чому дивуватися запитанням і коментарям. Але давайте розберемо саму новину:

Ось сам коментар спікера, який хотів бути примою новини. Безхатченки тут присутні.

Ось і запитання. І як бачимо не лише про безхатченків. Так, звісно потрібно брати поправку на вітер. Це означає і на політичних конкурентів, і тих, хто все і всюди коментує і тих хто не відрізняє районні функції від міських чи державних, але…Є питання про те, про що насправді цікавить читачів такої новини. Де воно знаходиться це приміщення, як працює і кого там чекають. А НЕ ХТО прийшов його відкривати. Серед десятка фотографій мало бути місце для різних, КОРИСНИХ, фото.

Чи може там поїсти будь-хто, як то запрошує перевірити спікер, чи будуть там видавати безкоштовно одяг пенсіонерам тощо. Відповіді на ці запитання можуть дуже легко породити кілометрову чергу, вибиті вікна і двері у новенькому приміщенні.

А відповіді, як бачите, є, може не ух які оперативні, але достатньо оперативні і однозначні. І щодо того, коли цим приміщенням зможуть скористатися безхатченки і без різниці яка їх кількість, оскільки обліку їх так ніхто із органів місцевого самоврядування і не веде. І щодо того, кому і які послуги будуть надаватися, а тут є чіткий облік і в ньому близько 3000 осіб, але список цей може бути розширений, однак лише за рахунок людей у складних життєвих обставинах і лише з нашого району.

Тому не варто боятися ні рівненських безхатченків, ні самозванців – лише після реєстрації та огляду матеріального стану, підтвердження приналежності до району, людина зможе претендувати на послуги. Окрім зими і холоду. Тоді пустять всіх. Виходячі із інформації від терцентру. У них до речі є і презентаційні матеріали, які розказують багато про що.

І кому можна постригтися чи підшити одяг чи помитися і перевдягнутися у одяг інший. Те ж стосується і соціальної їдальні, їжу до якої будуть у обідню пору у чіткій кількості за принципом кайтерингу завозити (заносити) і обліковано видавати. Благо подібні практики і процедури здолбунівськими фахівцями вже опрацьовані та перевірені.

Тому впевнені, що новий заклад буде надавати справді унікальні для області послуги найвищого рівня про які ще не один раз напишуть. А до того часу,безумовно,  дієвий на справи і плодовитий на дописи молодий голова адміністрації буде більше довіряти своїм працівникам, керівникам писати, коментувати, поширювати об’єктивну інформацію, в тому числі в робочий час і в тому числі у соцмережах (якщо вони не поширять чи не прокоментують об’єктивну робочу інформацію, то це зроблять інші, а відбиватися від усіх правих і празнозаглянувших, буде один голова), а свій зекономлений час та емоції витрачати на ще більш глобальні і стратегічні речі на благо району.

Ось і корисна інформація про те, де розміщено заклад і як до нього потрапити і що в ньому є.

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети