Субсидійна “халява” закінчується

Не секрет, що попередні 2-3 роки держава фактично роздавала субсидію всім охочим на підставі двох-трьох документів і від руки написаних пояснень де просили виписати родичів, обрахувати субсидію на всю площу, не могли знайти доходи співмешканця тощо. Ба, навіть більше, БУВ ПЛАН В УПРАВЛІННЯХ СОЦПОЛІТИКИ СКІЛЬКОМ ДОМОГОСПОДАРСТВАМ ВИДАТИ СУБСИДІЮ! Таким чином держава в особі  посадовців з дивною мотивацією до змін зі столиці втихомирювала соціальне невдоволення в регіонах. Будьте бідними, але ми за вас заплатимо.

Цьогоріч, з метою впорядкування (вкотре) цієї системи надання субсидій, яка так і не працює досконало в автоматичному режимі, вводяться із сьогоднішнього дня, нові правила. І, зверніть увагу, декому потрібно буде звернутися в УПСЗ із новими підтверджуючими документами, щоб отримати субсидію на новий термін.

І якщо із обмеженнями щодо власників нових авто, великих будинків, псевдобезробітними-заробітчанами тут логіка зрозуміла, то чергове ЗМЕНШЕННЯ соціальних норм споживання енергоресурсів може призвести до перших випадків замерзання в своїх будинках пенсіонерів. ті, в кого справді немає грошей, всю зиму сиділи в холоді, ЩОБ ВКЛАСТИСЯ В СУБСИДІЮ. Тепер і по газу і по електриці ці норми знову зменшені.

По газу до 1 травня 2017 року було 5,5 м.3 газу на 1 м.кв, після 1 травня 5,0, з цього 1 травня 2018 року – 4,5 куба. по електриці, відповідно було 65 кВТ/год на 1 м.кв площі житла, потім 51, відсьогодні 30.

Решту змін можете переглянути в інфографіці, надісланій Департаментом інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України, щоправда у дещо іншій текстовій інтерпретації, ніж ми описали вище :)

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети