Суботник у Кунині

У суботу, 2 квітня, в рамках проведення «Місячника благоустрою», з ініціативи депутатів Уїздецької сільської ради по виборчих округах села Кунин, був організований суботник в селі Кунин. До роботи долучилися: сільський голова – Олександр Миколайович Стернійчук, депутати сільської ради, а саме: Оксана Рудик, Петро Муха, Олена Лисенко, Сергій Муха, Василь Захарчук, Олександр Солонько; член виконкому сільської ради – Оксана Сидорчук; учасник АТО – Олександр Драчук та небайдужі жителі села Кунин, а саме: Юлія Муха, Андрій Пальчевський, Ольга Кусько, Володимир Голуб, Олексій Піддубний.
Суботник у Кунині вартий наслідування
Під час суботнику було прибрано частину території по вул.Травнева (центральна вулиця села). Роботи вистачило усім: чоловіки – різали кущі, сухі дерева, зносили та палили; жінки – збирали сміття та грабали. Кінцевий результат порадував і учасників суботнику, і мешканців села. Та було б приємніше, якби більше жителів були небайдужі та долучилися до благоустрою свого рідного села. Звертаємося до усіх мешканців села Кунин долучитися до наступного етапу по благоустрою села, який орієнтовно буде проведений у суботу, 16 квітня.
Давайте будемо небайдужі та самі зробимо наше рідне село, селище чи містечко чистим!
Суботник у Кунині вартий наслідування

Суботник у Кунині вартий наслідування

Суботник у Кунині вартий наслідуванняВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети