Створено куточки інформування про об’єднання громад

Розпочався підготовчий етап інформаційно-просвітницької кампанії з питань Децентралізації від ЗЕОНу спільно з Здолбунівською Централізованою Системою Публічно-шкільних бібліотек.
Завдяки участі в проекті «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) ЗЕОН отримав матеріали для оформлення інформаційних куточків «Моя громада мій добробут» в бібліотеках району, а саме в м.Здолбунів та с.Здовбиця.
На виставці представлені інформаційні листівки «Структура та повноваження органів ОТГ», «Адміністративні послуги ОТГ», «Загальноосвітні навчальні заклади в ОТГ», «Заклади культури та дозвілля в ОТГ», «Дороги (ремонт та будівництво) в ОТГ», практичний посібник «Формування спроможних територіальних громад», які дають уявлення про процес децентралізації в Україні, а також багато іншої цікавої для розвитку громад літератури. Зокрема з питань бюджетів, участі громадян у бюджетному процесі.
Також бажаючі можуть ознайомитись з онлайн ресурсами з даної тематики і стати ключовими особами в реальному процесі утворення ОТГ в нашому районі.
Запрошуємо усіх до перегляду інформаційних матеріалів виставки. Виставка буде працювати і в неділю в БК перед звітом сільської голови.
Окремої уваги заслуговує карта розміщена прямо на стіні коридору Здовбицької сільської ради. На ній всі бажаючі можуть зазначити Гордість Здовбиці, Потреби Здовбиці, які можуть бути включені до Планів громади на 2018 й рік, а також висловитися щодо Варіантів об’єднання Здовбиці (Здолбунівський напрямок, Мізоцький, чи навколо Здовбиці).

Проект «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування, в Україні» (ПУЛЬС), який виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX/Україна за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Координатори проекту:

Микола Мокрик, mokryk18@gmail.com, https://www.facebook.com/free.of.team

Марія Орлова, mariia5555@ukr.net, https://www.facebook.com/mariia.orlovaВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети