. Створена Петиція щодо облаштування зупинки, де люди стоять у багнюці | Здолбунів City

Створена Петиція щодо облаштування зупинки, де люди стоять у багнюці

петиція зупинкаДекілька фото із місця подій знову повернули увагу здолбунівчан до проблеми не облаштованої зупинки при виїзді зі Здолбунова в сторону Рівного. Відтепер з’явилась Петиція щодо наведення ладу на цій ділянці дороги, підтримати петицію можна за цим посиланням.

Нагадаємо, що вперше ця проблема була озвучена здолбунівчанами при надсиланні своїх пропозицій до бюджету міста.

Однак ці пропозиції не потрапили до списку фінансованих містом оскільки саме ця ділянка знаходиться у сфері відповідальності Служби автомобільних доріг Рівненської області. Саме до неї вкотре направив лист і Здолбунівський міський голова де у листі згадує в т.ч і публікацію на ЗС.

Якщо не менше 100 мешканців підпишуть Петицію, то вона стане обов’язковою до розгляду органами влади, які відповідальні за можливе вирішення цієї потреби здолбунівчан та і власне кількість підписів покаже вагомість чи значимість цього питання для містян. Не виключено, що бізнесмени, депутати можуть теж включитись у процес приведення цієї ділянки власне до вигляду зупинки громадського транспорту.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Нечітка вимога петиції. “Прошу знайти спосіб облаштувати зупинку на виїзді зі Здолбунова у сторону Рівного по трасі Городище –Рівне – Староконстянтинів” – це не те саме, що: “Вимагаємо протягом 7-14 днів облаштувати зупинку на виїзді зі Здолбунова у сторону Рівного по трасі Городище –Рівне – Староконстянтинів”.

  • Здолбунівсіті

   Так, нечітка, швидше нагадувальна, тому що в Здолбунові за цю ділянку ніхто не відповідає, тому це апелювання до всіх, ну і САД області конкретно.

   • Alex

    Ото вже дожилися з цією оптимазацією і децентралізацією. Траса обласного значення, місто – районного значення і ніякого впливу не має. “Всі повноваження громадам на місця” – де ж ці повноваження, якщо місто має за що облаштувати зупинку, а фактично зробити цього не може. Що тут вже говорити про села…

    • Здолбунівсіті

     А ніякої оптимізації і децентралізації ще немає. А якби була то громада сама б вирішувала про все що на її території. Тому міському голові і навколишнім селам треба швидше ставати господарями і не боятися змін. (звісно лячно, звісно своє крісло ближче до тіла, звісно краще стрілки перевести, розуміємо що дійсно на все грошей немає, а на те що є не завжди можна використати туди куди не твоє)

     • Alex

      Погоджуюся, децентралізація ще не запущена на повну, а от оптимізацію можна знайти скрізь. Спитаєте де? Санстанція в Клевані, укрпошта і поліція в Острозі, податкова в Рівному, райавтодор в Колоденці… Можливо ще щось забув)

     • Здолбунівсіті

      Теж правда і це свідчить про два рівні дій у владних кабінетах. На одному рівні досі не можуть порозумітися в селах кому з ким добровільно обєднуватись. У других кабінетах вже циркулем і олівцем райони перемальовують. Причому дивно так-чітко не можна зрозуміти де майбутній центр бо порозкидували поліцію в одне місто, прокуратуру в інше, СЕС в третє і головне що самому району вплинути і проявити свої конкурентні переваги публічно не вдається, бо циркулі і публічність десь в різних кабінетах лежать.

     • _______

      Alex – ще здолбунівська спортивна школа

 • Alex

  Є ще одна петиція про облаштування стоянки автомобілів біля пляжу по вул. Старомильській, яка чомусь не була афішована тут. Є пропозиція висвітлювати всі петиції на zdolbunivcity з тим, щоб громадськість хоча б знала про їх існування, оскільки далеко не кожен знає сайт Розумного Міста і наявність тих чи інших петицій на ньому.

  • Здолбунівсіті

   Безумовно всі Петиції будуть висвітлюватись на ЗС. На ЗС буде і банер який напряму буде вести на платформу Розумне місто Здолбунів оскільки технічно Петиції, інтерактивні карти тощо будуть розміщені там. Стосовно конкретно іншої Петиції буде скоро інфо і посилання де буде зрозум іло походження тієї Петиції.

 • Анатолій Бондарчук

  Треба, якийсь захід публічний планувати по петиціях, бо поки вони не офіційні, то ефект від них буде не такий, яким він може бути. Найкраще підготувати проект рішення і щоб депутати міської ради за це проголосували (за електроні петиції).

 • Здолбунівчанин

  А що, без петиції ніяк? Хіба й так не зрозуміло, що потрібно облаштувати зупинку? Все давай бюрократичні тяганини з папірцями. Нехай голова з депутатами міської ради вийдуть і подивляться після доща на цю зупинку.

  • Alex

   Не факт, що ще й петиція чимось допоможе, просто наші депутати і сам мер певно містом не ходять пішки, тому й не бачать що коїться на вулицях)

 • Здолбунівчанин

  Нарешті служба автомобільних доріг розпочала облаштування зупинки.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама