Створена Петиція щодо облаштування зупинки, де люди стоять у багнюці

петиція зупинкаДекілька фото із місця подій знову повернули увагу здолбунівчан до проблеми не облаштованої зупинки при виїзді зі Здолбунова в сторону Рівного. Відтепер з’явилась Петиція щодо наведення ладу на цій ділянці дороги, підтримати петицію можна за цим посиланням.

Нагадаємо, що вперше ця проблема була озвучена здолбунівчанами при надсиланні своїх пропозицій до бюджету міста.

Однак ці пропозиції не потрапили до списку фінансованих містом оскільки саме ця ділянка знаходиться у сфері відповідальності Служби автомобільних доріг Рівненської області. Саме до неї вкотре направив лист і Здолбунівський міський голова де у листі згадує в т.ч і публікацію на ЗС.

Якщо не менше 100 мешканців підпишуть Петицію, то вона стане обов’язковою до розгляду органами влади, які відповідальні за можливе вирішення цієї потреби здолбунівчан та і власне кількість підписів покаже вагомість чи значимість цього питання для містян. Не виключено, що бізнесмени, депутати можуть теж включитись у процес приведення цієї ділянки власне до вигляду зупинки громадського транспорту.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети