Студентство Рівненщини організувало свою республіку у лісі

студреспубліка_2014 (8)Ці рядочки пишуться о 23.00 17.07 у Олександрійських лісах Рівненського району. Саме тут відбувається щорічна Студентська Республіка-2014. Цьогоріч у ній приймає участь 101 студент та інша молодь області. За два дні вже виникли прообрази майбутніх п’яти команд, які спробують свої сили у політичній грі за право бути обраними до студмагістрату та посаду мера студентства на наступний рік. Нагадаємо нині мером є член ради НГО «АЦРМ «ЗЕОН» Микола Мокрик, а більшість у минулих виборах до магістрату здобула саме команда ЗЕОНу, яка тогоріч налічувала всього 6 чоловік.студреспубліка_2014 (10)

Нинішне містечко Здолбунівської молоді складається з семи наметів в яких розмістилось 17 здолбунівчан. Без перебільшення можу сказати, що це сама організована, дисциплінована і відповідальна команда СР. Початок був дощовим. Вже відбулись перші лекції, частина групової роботи, презентації проблем міст і способів їх вирішення, нині триває підготовка до вечірньої культурно-мистецької частини. Дівчата – майстрині своїми руками зараз роблять костюм із підручних матеріалів для шоу «містер Студреспубліка», Ірина Мокрик допомагає організатором із розробкою нічного квесту, Андрій Орлов закінчив успішний виступ із презентацією результатів роботи волонтерів і відповів на запитання інших учасників та модераторів заходу, а це Олександр Щерба з Києва та Олександр Осовець, директор Рівненського регіонального центру з інвестицій та розвитку, Юлія Мазурець вже встигла завоювати грамоту за перше місце у гімнастичних вправах, а команда ЗЕОНу з 10 чоловік за друге місце у змішаній спортивній естафеті, яку провела для учасників організація «Спорт для всіх». Взагалі приїзд цієї команди спорт організаторів дуже пожвавив студреспубліку, адже вони привезли спортінвентар якого бракує на СР, тому молодь залюбки потренувалась пару годин з ним.студреспубліка_2014 (24) студреспубліка_2014 (22) студреспубліка_2014 (27) студреспубліка_2014 (28) студреспубліка_2014 (30) студреспубліка_2014 (31)

Не обійшлось і без революційного перевороту. Через добу з початку де факто існування СР Зеонівці захопили приміщення клубу і оголосили, що СР керують “самозванці”, оскільки призначення шістьох міністрів СР відбулось без дієвої участі легітимного мера та всіх членів магістрату, тому слово було передано Миколі Мокрику, який оголосив вимоги до організаторів і відкрив СР, а всі присутні виконали гімн і оплесками вітали таку ініціативу, спрямовану на покращення оргмоментів у житті СР.студреспубліка_2014 (19) студреспубліка_2014 (20) студреспубліка_2014 (33)

Наступив час пошуку компромісів. Але інтрига уже є, чи будуть гнути і далі свою лінію самопроголошені міністри :) чи прислухаються до аргументів мера.

У будь-якому випадку це життєва задачка, яку краще вирішити у ігровій формі аніж стикнутись з цим у реальному житті і не знати шляхів виходу із неї.

Ще два дні триватиме життя, попереду нові вибори, змагання, конкурси. Як вони закінчиться і з чим повернеться додому команда здолбунівчан ми повідомимо пізніше.

План здолбунівчан цьогоріч-три місця у студмагістраті.

студреспубліка_2014 (32) студреспубліка_2014 (35) студреспубліка_2014 (11)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети