Студентська республіка на Рівненщині. День другий

Свято молоді у переддень вихідних відбувалось у Рівненсьому районі на базі табору “Електронік-Рівне”. Про день перший написано ТУТ.

Ранок виявився не раннім. Після нічної дискотеки лише діджей  – до речі, привіт і подяка йому-гарно відпрацював – і Зеонівці спромоглися вийти близько 9-ї ранку на територію студмістечка, решта прокидалась важче. Дехто провів ніч зовсім не там, де планував:)

sr_2013_31 sr_2013_32Після сніданку продовжилося з’ясування порядку розташування команд на п’єдесталі у змаганнях з волейболу.

ЗЕОН виборов друге місце. Було гАряче.

sr_2013_33 sr_2013_34Щоб заробити студенські гроші на висунення власної партії та кандидата в мери, всі команди кинулись організовувати підприємства і надавати різноманітні послуги. Здолбунівчани пропонували свої фотопослуги, охоронця та масаж. Грошей заробили і почали думати над стратегією перемоги у політичній битві. Адже учасників півсотні, а Зеонівців лише 6. Як об’єднати і переконати інших підтримати ідеї нашої команди? Переможці могли смілово шукати і бронювати найдешеві авіаквитки з Києва 711 в напрямку моря, де зазвичай відбуваються фінали Студреспублік. Встигли цього дня зіграти ще в інтелектуальну гру “Що? Де? Коли?”, де зайняли 2-е місце.

sr_2013_35 sr_2013_36 sr_2013_37Довелося використати усі відомі методи: здійснили три політичних одруження :), нагодували потенційних партнерів смачним шашликом, презентували себе й стали очікувати, які результати дадуть наші перемовини. На виборчу дільницю почали підтягуватись люди. Після реєстрації і проходження всіх формальних процедур з’ясувалося, що основна боротьба за місця у студентському парламенті Рівненщини будуть вести дві партії: “ЗЕОН” та “Сонечко”, а також їх висуванці у мери. На дільницю обидва претенденти з’явились одночасно й голосували один за одним.

sr_2013_38 sr_2013_39Після підрахунків почалася приємна процедура нагородження, оголошення результатів виборів.

Партія “ЗЕОН” набрала 64% голосів і відповідно 6 з 10 місць у магістрат, кандидат в мери Микола Мокрик – 66% голосів і став мером на 2013/2014 рік студентського товариства Рівненщини. З чим його привітали усі присутні, а він у відповідь проголосив коротеньку промову. Загалом команда ЗЕОНу здобула більше 10 грамот, дипломів, відзнак.

Атмосфера в більшості випадків була дружньою, організатори із поставленими перед собою завданнями впоралися, головним координатором по області була Наталія Малиновська, політичну гру допомагав проводити Анатолій Бондарчук, творчі заходи – п.Тетяна, тренінги проводили Роман Мартин та ще двоє його колег по цеху, одному із яких виповнилось лише 18 років.

sr_2013_41 sr_2013_42 sr_2013_43 sr_2013_45 sr_2013_44Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети