Студентів мобілізація з 20 січня не торкнеться

мобілізаціяНаступна хвиля мобілізації до Збройних Сил України розпочнеться 20 січня 2015 року і триватиме 90 днів. Під умови призову підпадають чоловіки віком від 25 до 60 років. Проте мобілізація-2015 торкнеться не всіх, для деяких категорій зроблять виключення – повідомляє ОГО
Це буде четверта хвиля мобілізації, яка передбачає заміну солдат у яких спливає термін військової служби у березні 2015 року.

Скасовано призов чоловіків з трьома та більше дітей віком до 18 років. Згідно з нововведеннями, від призову звільнено: студенти на денній формі навчання, військовозобов’язані з недієздатними родичами або які мають трьох та більше дітей віком до 18 років. Священнослужителі та люди, яким релігія забороняє брати у руки зброю, звільнені лише від строкової служби, проте підпадають під мобілізацію на рівних умовах з усіма військовозобов’язаними.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети