#Stopfake_Zdolbuniv: Новий пам’ятник у Здолбунові чи старий за 250 тисяч гривень

В  рамках наших можливостей реагуємо на резонансні повідомлення, коментарі у здолбунівському сегменті Інтернету і подаємо версію, яка підтверджує чи спростовує наведені твердження чи домисли.

Ситуація 2. У Здолбунові на площі Героїв Майдану встановлено новий пам’ятник зі свічкою, а за попередній пам’ятник – свічку заплатили і розікрали 200-250 тисяч гривень.

Автор повідомлення і багаточислених коментарів почав із такого:

В групі ЗС розгорілася дискусія:

Розбираємо ситуацію:

  1. Автор не наводить жодних аргументів проте припускає, що нинішня композиція коштує 100 тисяч гивень, а попередня 200-250 тисяч гривень.
  2.  Факт. Минула влада в особі керівника КП уклала угоду на придбання виробу, який МАВ БИ відповідати ескізу, який було обрано серед запропонованих на конкурсі, відкритому конкурсі для архітекторів. Проте в угоді про це жодного слова. Просто замовили виріб. Виріб зробили і запропонували за нього заплатити. Представник КП НАКЛАДНУ підписав, тим самим визнав, що виріб є такий який і замовляли. І встановили на площі.
  3. Факт. За той виріб, мали і заплатили рівно 100 тисяч.
  4. Після висловленого невдоволення здолбунівчан,виріб було демонтовано і поміщено на території КП. За минулого мера ніхто із КП не постраждав і не отримав жодних покарань. На пропозиції депутатів зобов’язати виправити ситуацію, замінити виріб чи виготовити новий міський голова і керівник КП ніяк не відреагували, хоча обіцяли це зробити на засіданні депутатської комісії. У зазначений в угоді час її не розірвали, у зазначений в угоді термін претензію не виставили. Отже, 100 тисяч, були безповоротньо втрачені. У 2019 му. За виріб, який можна побачити на фото. Зверху  ще  мало  бути  прикріплено  полум’я.
  5. Нового конкурсу, нового пам’ятника не оголошували, не виготовляли і не замовляли за інформацією міської ради зразка 2021. Жодних коштів на сесіях не виділяли.
  6. Нинішній стан Площі – це наведений благоустрій до дня Незалежності, захист висаджених квітів від витоптування і знищення. Існують плани щодо благоустрою площі і надалі, заміни стендів, про що у нещодавньому сюжеті розповідав міський голова, хоча сам сюжет вважаємо невдалим, який побудований на порівнянні як було як є із акцентом на те місце де МАВ БИ бути встановлений пам’ятний знак, але поки такого там немає. Не була розказана історія про втрачені кошти минулими виконавцями.

На фото нижче те саме  полум’я  із попереднього  варіанту  пам’ятника.  І за  це ніхто  ніяких  додаткових  коштів  не  платив.

  1. Факт. Керівник КП, який підписував угоду в 2019 му році на виготовлення виробу за 100 тисяч, новим міським головою звільнений в т.ч через такі прорахунки як цей.


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети