Стажування в Німеччині

30-денне стажування у Німеччині для керівників підприємств та менеджерів з Рівненщини

Рівненська агенція із залучення інвестицій та обслуговування інвесторів «ІнвестІнРівне» як офіційний представник програми GIZ «Fit for partnership with Germany» у Рівному запрошує Вас прийняти участь у 30-денному стажуванні у Німеччині за Програмою Федерального міністерства економіки і енергетики з підготовки управлінських кадрів Німеччина-Україна Fit for partnership with Germany (Готові до співпраці з Німеччиною).

Дана програма є елементом зовнішньоекономічної політики Німеччини і сприяє:
– виходу українських підприємств на міжнародні ринки,
– підвищенню конкурентоспроможності українських підприємств
– підвищенню кваліфікації українських менеджерів у сфері зовнішньоекономічної діяльності через отримання ними нових компетенцій у сферах ведення бізнесу з німецькими та іншими іноземними партнерами, ведення переговорів з представниками інших країн та ін.

Мова: англійська, російська – для представників с/г галузі

Умови фінансування: Уряд Федеративної Республіки Німеччина, Федеральне міністерство економіки і технологій покриває витрати на стажування українським менеджерам.
Вимоги до кандидатів на стажування у Німеччині:
– наявність вищої освіти;
– досвід роботи в сфері економіки та підприємництва щонайменше 1 рік;
– добре знання англійської або німецької мови;
– наявний потенціал для розвитку кооперації з німецькими партнерами.
Бажаючим взяти участь у стажуванні необхідно заповнити аплікаційні документи (http://bit.ly/2jlvk), а також пройти співбесіду з Представниками Програми.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети