. Статті на ЗС, що привернули увагу читачів минулого року | Здолбунів City

Статті на ЗС, що привернули увагу читачів минулого року

Вперше серед трійки найбільш переглянутих статей немає ДТП, п’яних і вбитих, а навпаки бізнес новини, які стосувалися роз’яснень щодо роботи у неповний робочий день та сплати ЄСВ, тарифної сітки у 2017 му і красуні. Конкурс справді був резонансним у місті.

Стаття: Нова зарплата.... але як виявилось 4 січня її більше 10000 прочитало

Стаття: Робота на півставки…теж минулорічного січня

Ну і голосування за Міс, тут все зрозуміло. Подивились на красу – віддали свій голос

Серед тих матеріалів, які були прочитані і відзначені зірочками (одна – не сподобалось, п’ять-дуже сподобалось), а це саме той випадок коли стаття не залишила байдужим читача – тут більш-менш звична картина: Міс Здолбунів, політики, дебошири.

Активними дописувачами, коментаторами на 01.01.2018 року залишаються модератори сайту, що є природнім явищем і трійка читачів, коментаторів.

Дякуємо ВСІМ, хто нас читає, нам пише, коментує! З Новим Роком!

 

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (4 голос (а, ів), середній бал: 4,00 із 5)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 

 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама