Стартувала програма стажування інтернів в органах влади

конкурсна комісія (3)2 лютого у Рівненській обласній раді відбулося засідання конкурсної комісії з відбору  інтернів на Програму стажування студентів в органах влади. Проект здійснюється за підтримки Національного Фонду підтримки демократії та реалізовується на Рівненщині Аналітичним центром розвитку міста “ЗЕОН”.

Попередньо до участі в індивідуальній співбесіді було відібрано 12 кандидатів з  найкращих студентів та молодих науковців, які виявили бажання стажуватися в органах влади Рівненської області та подали свої анкети. Серед кандидатів – студенти та аспіранти РДГУ, НУВГП, НУ «Острозька академія», РДАК, КНТЕУ, які є також активними і у громадсько-політичному житті області, цікавляться електронним документообігом, боротьбою з корупцією, соціальною політикою, освітньою сферою тощо.

– Я радий, що Ви проявили ініціативу щодо участі у Програмі. У житті потрібно ставити цілі і добиватися їх. Адже, хто стукає у двері, тому їх і відкривають. Переконаний, що стажування дасть можливість Вам, як молодим фахівцям, здобути практичний управлінський досвід і таким чином створить передумови для професійного зростання й успішної суспільно-політичної діяльності на користь країні. З радістю поспілкуюся з кожним із Вас, – зазначив голова Рівненської обласної ради Володимир Ковальчук.

конкурсна комісія (4)У роботі конкурсної комісії також взяли участь керуючий справами виконавчого апарату обласної ради – керівник секретаріату Рівненської обласної ради Богдан Сологуб, заступник голови Здолбунівської районної державної адміністрації Микола Орлов, голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю Рівненської міської ради Сергій Паладійчук.

Микола Орлов, який є куратором проекту, зазначив, що мета Програми – виховання нового покоління політиків, підвищення професійної освіти молоді, сприяння талановитим студентам та аспірантам у набутті адміністративного та політичного досвіду шляхом їх роботи у органах місцевого самоврядування.

Уже 3 лютого конкурсна комісія повідомить результати співбесіди. Таким чином стануть відомі імена фіналістів- кандидатів, які стануть інтернами при органах влади та зможуть безкоштовно прийняти участь у тренінгах, а також відвідати Верховну Раду та Кабінет Міністрів України.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети