. Стартує ювілейний міні-футбольний зимовий турнір | Здолбунів City

Стартує ювілейний міні-футбольний зимовий турнір

nagorod_1 (4)Вболівальників команди запрошують підтримати їх протягом усього турніру.

20-й ВІДКРИТИЙ ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗДОЛБУНІВСЬКОГО РАЙОНУ

ПО МІНІ-ФУТБОЛУ ПАМЯТІ ГАЙДУЧИКА Я.Д. СЕЗОНУ 2015 РОКУ

ГРУПА ,,А

п\п

НАЗВА КОМАНДИ 1 2 3 4 5 6 В Н П Р/М ОЧ М
1 ЕКСПРЕС            
2 ХФК САПФІР            
3 FC GERMANІА-2            
4 ЄВРО-ЦЕМЕНТНИК            
5 СТЕБЛІВКА
6 ЗІРКА

ГРУПА ,,B”

п\п

НАЗВА КОМАНДИ 1 2 3 4 5 6 В Н П Р/М ОЧ М
1 АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК            
2 АЛЬФА-ЦЕНТАВРА            
3 НЕЖДАНЧИК            
4 DANGER            
5 ХФК НАДІЯ-ЮНАКИ
6 Б-52

ГРУПА ,,C”

п\п

НАЗВА КОМАНДИ 1 2 3 4 5 6 В Н П Р/М ОЧ М
1 РЕБЕЛС             
2 МЕДИК            
3 ZIMARGAS            
4 ПАТ ВОЛИНЬ-ЦЕМЕНТ
5 ТЕМП 
6 БІЛАШІВ            

Перші матчі вже завтра 28 листопада!!!nagorod_2 (9)

Як закінчився турнір у 2014 році можна прочитати натиснувши на це посилання.

Переможці турніру команда "Германія"

Переможці турніру команда “Германія”

ГРУПА ,,D”

п\п

НАЗВА КОМАНДИ 1 2 3 4 5 6 В Н П Р/М ОЧ М
1 ДІАНА            
2 ФК ЗДОВБИЦЯ            
3 ЯМАЙКА            
4 ХАОС            
5 МЕТЕОР
6 ХЕМП-01

ГРУПА ,,E”

п\п

НАЗВА КОМАНДИ 1 2 3 4 5 6 В Н П Р/М ОЧ М
1 BENNY HILL            
2 НОВА МОЩАНИЦЯ            
3 ШКІЛЬНА            
4 ОЛІМПІК            
5 ДЮСШ-ШКІЛЬНА-2
6 ФК ГЛИНСЬК

ГРУПА ,,F”

п\п

НАЗВА КОМАНДИ 1 2 3 4 5 В Н П Р/М ОЧ М
1 FC GERMANІА            
2 ФК СТАТУС            
3 ВІКТОРІЯ            
4 ДРІМ-ТІМ            
5 ДЮСШ-ЗДОВБИЦЯ

КАЛЕНДАР МАТЧІВ

20-ГО ВІДКРИТОГО ЗИМОВОГО ЧЕМПІОНАТУ ЗДОЛБУНІВСЬКОГО РАЙОНУ

ПО МІНІ-ФУТБОЛУ ПАМЯТІ ГАЙДУЧИКА Я.Д. СЕЗОНУ 2015 РОКУ

 

група ,,А група ,,B” група ,,C” група ,,D” група ,,E” група ,,F”
1.ЕКСПРЕС 1.АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК 1.РЕБЕЛС 1.ДІАНА 1. BENNY HILL 1.FC GERMANIA
2.ХФК САПФІР 2.АЛЬФА-ЦЕНТАВРА 2.МЕДИК 2.ФК ЗДОВБИЦЯ 2.НОВА МОЩАНИЦЯ 2.ФК СТАТУС
3. FC GERMANIA-2 3.НЕЖДАНЧИК 3. ZIMAR-GAS 3.ЯМАЙКА 3.ШКІЛЬНА 3.ВІКТОРІЯ
4.ЄВРО-ЦЕМЕНТНИК 4. DANGER 4.ПАТ ВОЛИНЬ-ЦЕМЕНТ 4.ХАОС 4. ОЛІМПІК 4.ДРІМ-ТІМ
5.СТЕБЛІВКА 5.ХФК НАДІЯ-ЮНАКИ 5.ТЕМП 5.МЕТЕОР 5.ДЮСШ-ШКІЛЬНА-2 5.ДЮСШ-ЗДОВБИЦЯ
6.ЗІРКА 6.Б-52 6.БІЛАШІВ 6.ХЕМП-01 6.ФК ГЛИНСЬК

 

28 ЛИСТОПАДА (СУБОТА) 29 ЛИСТОПАДА (НЕДІЛЯ)
1. 8.30 ДЮСШ-Шкільна-2 – Олімпік 10. 8.30 Альфа-Центавра – Danger
2. 9.20 ФК Здовбиця – Хаос 11. 9.20 Б-52 – Арсенал-Глинськ
3. 10.10 Темп – Білашів 12. 10.10 Ребелс – Темп
4. 11.00 Ямайка – Метеор 13. 11.00 Білашів – Zimar-Gas
5. 11.50 ХФК Надія-юнаки – Danger 14. 11.50 ФК Статус – Дрім-Тім
6. 12.40 Нова Мощаниця – Шкільна 15. 12.40 Експрес – Стеблівка
7. 13.30 ХФК Сапфір – Євро-Цементник 16. 13.30 Хемп-01 – Діана
8. 14.20 Дрім-Тім – Вікторія 17. 14.20 FC Germania – ДЮСШ-Здовбиця
9. 15.10 Зірка – FC Germania-2 18. 15.10 ДЮСШ-Шкільна-2 – Нова Мощаниця
5 ГРУДНЯ (СУБОТА) 6 ГРУДНЯ (НЕДІЛЯ)
19. 8.30 Метеор – ФК Здовбиця 28. 8.30 Хаос – Хемп-01
20. 9.20 Зірка – ХФК Сапфір 29. 9.20 Benny Hill – Шкільна
21. 10.10 Benny Hill – ФК Глинськ 30. 10.10 Стеблівка – Євро-Цементник
22. 11.00 Медик – ПАТ Волинь-Цемент 31. 11.00 ФК Глинськ – Олімпік
23. 11.50 Б-52 – Нежданчик 32. 11.50 Danger – Арсенал-Глинськ
24. 12.40 ПАТ Волинь-Цемент – Ребелс 33. 12.40 Zimar-Gas – Медик
25. 13.30 Нежданчик – ХФК Надія-юнаки 34. 13.30 ДЮСШ-Здовбиця – ФК Статус
26. 14.20 FC Germania – Вікторія 35. 14.20 ФК Здовбиця – Діана
27. 15.10 Нежданчик – Альфа-Центавра 36. 15.10 Експрес – FC Germania-2
12 ГРУДНЯ (СУБОТА) 13 ГРУДНЯ (НЕДІЛЯ)
37. 8.30 Стеблівка – Зірка 46. 8.30 ДЮСШ-Здовбиця – Дрім-Тім
38. 9.20 Темп – ПАТ Волинь-Цемент 47. 9.20 Хаос – Діана
39. 10.10 Хаос – Ямайка 48. 10.10 Метеор – Хемп-01
40. 11.00 Шкільна – ФК Глинськ 49. 11.00 Ямайка – ФК Здовбиця
41. 11.50 Білашів – Медик 50. 11.50 Вікторія – ФК Статус
42. 12.40 Арсенал-Глинськ – ХФК Надія-юнаки 51. 12.40 Олімпік – Шкільна
43. 13.30 Нова Мощаниця – Олімпік 52. 13.30 Євро-Цементник – Експрес
44. 14.20 FC Germania-2 – ХФК Сапфір 53. 14.20 Б-52 – Альфа-Центавра
45. 15.10 Benny Hill – ДЮСШ-Шкільна-2 54. 15.10 Ребелс – Zimar-Gas
19 ГРУДНЯ (СУБОТА) 20 ГРУДНЯ (НЕДІЛЯ)
55. 8.30 Шкільна – ДЮСШ-Шкільна-2 64. 8.30 Хемп-01 – ФК Здовбиця
56. 9.20 Євро-Цементник – Зірка 65. 9.20 Вікторія – ДЮСШ-Здовбиця
57. 10.10 ХФК Надія-юнаки – Б-52 66. 10.10 Діана – Ямайка
58. 11.00 Метеор – Хаос 67. 11.00 ПАТ Волинь-Цемент – Zimar-Gas
59. 11.50 Нова Мощаниця – Benny Hill 68. 11.50 Білашів – Ребелс
60. 12.40 Danger – Нежданчик 69. 12.40 Олімпік – Benny Hill
61. 13.30 ХФК Сапфір – Експрес 70. 13.30 Темп – Медик
62. 14.20 Арсенал-Глинськ – Нежданчик 71. 14.20 ФК Глинськ – ДЮСШ-Шкільна-2
63. 15.10 Дрім-Тім – FC Germania 72. 15.10 FC Germania-2 – Стеблівка

 

26 ГРУДНЯ (СУБОТА) 27 ГРУДНЯ (НЕДІЛЯ)
73. 9.00 Zimar-Gas – Темп 81. 9.00 Хемп-01 – Ямайка
74. 9.50 Стеблівка – ХФК Сапфір 82. 9.50 Альфа-Центавра – Арсенал-Глинськ
75. 10.40 Danger – Б-52 83. 10.40 Євро-Цементник – FC Germania-2
76. 11.30 ХФК Надія-юнаки – Альфа-Центавра 84. 11.30 Медик – Ребелс
77. 12.20 Зірка – Експрес 85. 12.20 ФК Статус – FC Germania
78. 13.10 Нова Мощаниця – ФК Глинськ
79 14.00 Діана – Метеор
80. 14.50 Білашів – ПАТ Волинь-Цемент
2 СІЧНЯ (СУБОТА) 3 СІЧНЯ (НЕДІЛЯ)
1/16 фіналу 1/8 фіналу
86. 9.00 3-я з 2-х – Е4                                  (1) 94. 9.00 В1 – (5)                                            (9)
87. 9.50 4-а з 2-х – В4                                  (2) 95. 9.50 2-а з 2-х ком. – (6)                         (10)
88. 10.40 A3 – D3                                           (3) 96. 10.40 D1 – (7)                                          (11)
89. 11.30 5-а з 2-х – F4                                   (4) 97. 11.30 F1 – (8)                                           (12)
90. 12.20 C3 – F3                                            (5) 98. 12.20 A1 – (1)                                           (13)
91. 13.10 6-а з 2-х – D4                                  (6) 99. 13.10 C1 – (2)                                           (14)
92. 14.00 В3 – А4                                           (7) 100. 14.00 E1 – (3)                                           (15)
93. 14.50 Е3 – С4                                            (8) 101. 14.50 1-а з 2-х ком. – (4)                         (16)
9 СІЧНЯ (СУБОТА) 10 СІЧНЯ (НЕДІЛЯ)
1/4 фіналу 1/2 фіналу
102. 9.00 (11) – (12)                                      (17) 106. 9.00 (19) – (20)
103. 10.00 (9) – (10)                                        (18) 107. 10.00 (17) – (18)
104. 11.00 (15) – (16)                                      (19) 108. 11.00 Матч за 3-є місце
105. 12.00 (13) – (14)                                      (20) 109. 12.00 ФІНАЛ

Милян Сергій, голова ЗРФФ

zrff.com.ua – офіційний сайт Здолбунівської районної федерації футболу

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама