Стартує курс для старост і претендентів на цю посаду

До уваги тих, хто хоче розібратися у особливостях реформування системи місцевого самоврядування та поглибити розуміння статусу і ролі інституту старости; налаштований розвивати свої професійні компетентності на посаді старости або як претендент на цю посаду, хто потребує скласти Програму дій старости і дізнатися як її готують інші старости, поділитися досвідом і запроваджувати найкращі практики в своїй територіальній спільноті..  .

5 червня розпочинається навчання  на дистанційному (електронному) курсі «Староста: лідер, адміністратор, представник інтересів територіальної спільноти» на платформі http://udl.despro.org.ua/

Призначення е-курсу – сприяння формуванню в Україні дієвого інституту старости через підготовку лідерів місцевого розвитку, які здатні професійно та ефективно здійснювати посадові обов’язки старост, використовуючи практичні уміння та навички, традиційні та інноваційні інструменти управлінської діяльності, необхідні для закріплення на рівні територіальної громади досягнень реформи місцевого самоврядування в умовах децентралізації влади та проведення інших системних реформ.

Зарахування на е-курс «Староста: лідер, адміністратор, представник інтересів територіальної спільноти» відкрито і триватиме до 10 червня 23.00.

Тривалість курсу: 5 тижнівВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети