. Стартує 21-й чемпіонат з міні-футболу | Здолбунів City

Стартує 21-й чемпіонат з міні-футболу

ПОЛОЖЕННЯ

про проведення 21-го відкритого зимового чемпіонату Здолбунівського району

з міні-футболу памяті Гайдучика Я.Д.

 

  1. МЕТА ТА ЗАВДАННЯ ПРОВЕДЕННЯ ЧЕМПІОНАТУ

1.Популяризація гри у футбол серед населення.

2.Вдосконалення спортивної майстерності футболістів.

3.Організація дозвілля населення.

 

  1. ДАТА ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ

Змагання будуть проводитись з 26 листопада 2016 року на спортивному майданчику ДЮСШ м.Здолбунів (біля будинку дітей та молоді) кожну суботу та неділю. Початок о 8.30 год.

 

  1. КЕРІВНИЦТВО ЗМАГАННЯМИ

Загальне керівництво змаганнями покладається на Голову Здолбунівської районної федерації футболу – С.Миляна.

 

  1. УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ

До змагань допускаються любі аматорські команди. Склад заявки команди – 12 гравців+1 представник.

 

  1. УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ. ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

В залежності від кількості команд,змагання проводяться по одній із запропонованих схем.

Примітка:

*переходи гравців із команди в команду дозволяються до початку першої гри даної команди, якщо гравець не був заграний за іншу команду.

*дозволяється дозаявляти гравців за два тура до закінчення групового турніру.

Ігри проводяться в два тайми по 20 хвилин з 5-ти хвилинною перервою. За неявку на гру команді зараховується поразка 0:5, за повторну неявку команда знімається з турніру.

Всі команди повинні мати єдину форму й м’яч (м’яч для гри у «великий футбол»).

М’яч на гру представляє команда, яка у даній зустрічі стоїть у парі першою (господар зустрічі).

Змагання проводяться згідно правил гри у міні-футбол з деякими доповненнями даного чемпіонату. У випадку рівності очок у двох чи більше команд, місця визначаються за:

-результатами ігор між собою (кількість очок, різниця м’ячів, кількість забитих м’ячів);

-кращою різницею забитих-пропущених м’ячів у всіх матчах;

-за найбільшою кількістю забитих м’ячів у всіх матчах;

-за найменшою кількістю штрафних очок: попередження-1 очко,вилучення-5 очок;

-за жеребкуванням.

Краща друга (третя) команда групи визначається за результатами матчів з першою,третьою (другою) та четвертою командами групи.

За три попередження у різних матчах гравець пропускає наступну гру. За два попередження у одній грі гравець вилучається з поля і його команда залишається у меншості на 3 хвилини. Наступну гру цей гравець також пропускає. За вилучення у матчі (згідно всіх пунктів «Правил гри у футбол») гравець залишає майданчик, а його команда грає

у меншості 3 хвилини. Кількість матчів, які пропустить цей гравець (грубість, хамство та будь-яка інша неадекватність тільки збільшує покарання), вирішує організаційний комітет  змагань. Змагання проводяться на майданчику 40х20 метрів.

Склад команди на майданчику: 4 чол. в полі + 1 воротар.

У номінації «Кращий бомбардир» голи, забиті гравцями командам, що посіли у групах 5-6 місця, в залік не йдуть.

Гравці віком від 14 (повних) до 16 (неповних) років допускаються до змагань за наявності окремої медичної довідки про допуск до змагань з футболу серед дорослих та розписки батьків про дозвіл на участь у даному чемпіонаті.

  1. ФІНАНСУВАНННЯ

Витрати, пов’язані з участю в змаганнях, несуть відряджуючі організації. Витрати по організації й проведенню змагань, а також нагородження переможців – за рахунок організаторів. Колективний внесок за участь в змаганнях команди перераховують організаторам до своєї першої гри у розмірі 600 грн. на рахунок: Рівненська міська федерація футболу,

ПриватБанк, м.Рівне, р/р 26003060752152, ЗКПО 26522523, МФО 333391.

  1. НАГОРОДЖЕННЯ

Команди, які зайняли 1-4 місця, нагороджуються дипломами, кубками, медалями.

Кращі гравці у номінаціях нагороджуються призами.

  1. ЗАЯВКИ

Заявки відповідної форми подаються на жеребкуванні, яке відбудеться 22 листопада, або до початку першого туру чемпіонату. В заявці обовязково має бути віза (печатка) лікаря про допуск до футбольних змагань.  

  Відкриті зимові чемпіонати Здолбунівського району

  з міні-футболу пам’яті Гайдучика Я.Д.

 

Рік

проведення

Кількість

команд

Призери

змагань

Кращі по

основним номінаціям

1998 12 1.Відродження

2.Рух

3.Вікторія  

4.Дружба

?
1999 12 1.Рух

2.ДЮСШ

3.Відродження

?
1999 14 1.Рух

2.Дружба

3.Відродження

4.Хлібороб

Кращий бомбардир:Болотнюк Олександр

(Відродження) – 24

2000 5 1.ДЮСШ

2.Ветерани

3.Металіст

?
2001 6 1.СПТУ-2

2.Відродження

3.Цементник

4.ДЮСШ

?
2001 14 1.Відродження

2.Вікторія-м

3.ДемПУ

4.ЛВМ

Кращий бомбардир:Фрідріх Віталій (ЛВМ)

Кращий воротар:Кузін Іван (Відродження)

Кращий гравець:Морозов Володимир (Вікторія-м)

2002 12 1.Експрес-Євро-1

2.Відродження

3.ФСК

Кращий бомбардир:Ярута Володимир (Відродження)

Кращий воротар:Миндек Дмитро (Експрес-Євро-1)

Кращий гравець:Корольов Сергій (Експрес-Євро-1)

2003 14 ? ?
2004 15 1.Локо

2.ФСК

3.Негри

4.Zimar

Кращий бомбардир:Гриценко Юрій (ФСК) – 20

Кращий воротар:Миндек Дмитро (Локо)

Кращий гравець:Гудима Олег (Локо)

2005 23 1.СВ Нуймюле

2.Локо

3.Будьмо

4.ФСК

Кращий бомбардир:Іванов Олександр (Локо)

Кращий воротар:Кузін Іван (СВ Нуймюле)

Кращий гравець:Годлевський Сергій (СВ Нуймюле)

2006 20 1.Альфа-Центавра

2.ДЮСШ-93

3.Локо

4.SV Германія

Кращий бомбардир:Никончук Володимир

(SV Германія)

Кращий воротар:Миндек Дмитро (Локо)

Кращий гравець:Довгалець Олександр О. (ДЮСШ-93)

2007 25 1.ФК Германія-1

2.Експрес-1

3.Збірна ДЮСШ

4.Альфа-Центавра

Кращий бомбардир:Довгалець Олександр О.

(Збірна ДЮСШ) – 15

Кращий воротар:Кузін Іван (ФК Германія-1)

Кращий гравець:Новак Володимир (ФК Германія-1)

2008 24 1.Хлібороб

2.ФК Германія

3.Експрес

4.Вагонне депо

Кращий бомбардир:Гриценко Юрій (Хлібороб) – 22

Кращий воротар:Дем’янець Олексій (Хлібороб)

Кращий гравець:Федорчук Андрій (ФК Германія)

2009 32 1.ФК Германія-1

2.Зеніт

3.ФК Волинь

4.Партія Литвина

Кращий бомбардир:Гриценко Юрій

(Партія Литвина) – 15

Кращий воротар:Дем’янець Олексій (Партія Литвина)

Кращий гравець:Новак Богдан (ФК Германія-1)

2010 36 1.Поліклініка №3

2.Автоленд

3.FC Germany

4.ЗРПО ВО   

   Свобода

Кращий бомбардир:Гайдук Володимир

(Поліклініка №3)

Кращий воротар:Фокін Микола (Поліклініка №3)

Кращий гравець:Гуменюк Юрій (Поліклініка №3)

Найрізноплановий гравець:Новак Володимир

(FC Germany)

Найкорисніший гравець:Григорович Олександр

(FC Germany)

2011 39 1.Вікна-Veka

2.Євро

3.FC Germania-2

    (Ohmbach)

4.Хаос

Кращий бомбардир:Савчук Богдан (Вікна-Veka) – 31

Кращий воротар:Дем’янець Олексій (Євро)

Кращий гравець:Савчук Богдан (Вікна-Veka)

Найекстравагантніший гравець: Фокін Микола

(FC Germania-2(Ohmbach))

Найрізноплановий гравець: Григорович Олександр

                                                (FC Germanіа)

Найкорисніший гравець: Лащенков Сергій (ДЮСШ)

2012 40 1.Атлантік-

   Поліклініка №3

2.Експрес

3.Гремяче

4.FC Germania

Кращий бомбардир:Вознюк Дмитро (Ну-погоди) – 11

Кращий воротар:Миндек Дмитро (Експрес)

Кращий гравець:Фрідріх Віталій (Експрес)

Найекстравагантніший гравець: Настін Василь

(Атлантік-Поліклініка№3)

Найрізноплановий гравець: Ткачук Володимир

(Атлантік-Поліклініка№3)

Найкорисніший гравець: Гергелюк Олександр

                                           (FC Germanіа)

2013 33 1.FC Germania

2.Євро

3.ФК Мороша

4.Експрес

Кращий бомбардир:Газицький Віктор (ФК Мороша) – 19

Кращий воротар:Попов Роман (Євро)

Кращий гравець:Газицький Віктор (ФК Мороша)

Найекстравагантніший гравець: Гриценко Юрій (Євро)

Найрізноплановий гравець: Лащенков Сергій (Експрес)

Найкорисніший гравець: Гайдук Володимир

(FC Germanіа)

2014 35 1.FC Germania

2.Benny Hill

3.Діана

4.Дубнолісгосп-

   Джокер

Кращий бомбардир: Мініч Дмитро (Козацька Рада) – 11

Кращий воротар:Пушик Владислав (Benny Hill)

Кращий гравець:Пархомчук Анатолій (FC Germanіа)

Найекстравагантніший гравець: Левінський Олег

(Дубнолісгосп-Джокер)

Найрізноплановий гравець: Савчук Богдан (Діана)

Найкорисніший гравець: Левечко Павло (Benny Hill)

2015 35 1.FC Germania

2.Експрес

3.Діана

4.Євро-Цементник

 

Кращий бомбардир: Гайдук Володимир (FC Germania)  – 9

Кращий воротар: Кособуцький Юрій (FC Germania)

Кращий гравець: Гергелюк Олександр (FC Germania)

Найекстравагантніший гравець: Ягелюк Олег

(Євро-Цементник)

Найрізноплановий гравець: Савчук Богдан (Діана)

Найкорисніший гравець: Лащенков Сергій (Експрес)

2016 34 ? ?

КАЛЕНДАР МАТЧІВ

21-ГО ВІДКРИТОГО ЗИМОВОГО ЧЕМПІОНАТУ ЗДОЛБУНІВСЬКОГО РАЙОНУ

З МІНІ-ФУТБОЛУ ПАМЯТІ ГАЙДУЧИКА Я.Д. СЕЗОНУ 2016 РОКУ

 

група ,,А група ,,B” група ,,C” група ,,D” група ,,E” група ,,F”
1.ЕКСПРЕС 1.ДІАНА 1.БУДКОМФОРТ 1.BENNY HILL 1.FC GERMANIA 1.ФК ПЕТРУС
2.БІЛАШІВ 2.АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК 2.МЕДИК 2.ШКІЛЬНА 2.Б-52 2.ФК ЛМЗ КВАСИЛІВ
3.АЛЬФА-ЦЕНТАВРА 3.ЯМАЙКА 3.ОЛІМПІК 3.ХАОС 3.DREAM-TEAM 3.ВІКТОРІЯ
4.ТАНЧИК 4.ХЕМП-01 4.ФК РОЗВАЖ 4.ХФК НАДІЯ-ЮНАКИ 4.СТЕБЛІВКА 4.СК МЕРИДІАН
5.АТЛЕТИК 5.ХФК НАДІЯ 5.ДЖЕРЕЛО 5.ДЮСШ-ШКІЛЬНА-2 5.FC GERMANIA-2 5.НОВА МОЩАНИЦЯ
6.ДЮСШ-ЗДОЛБУНІВ 6.ПРОДТОРГОБЛАДНАННЯ 6.ІВАЧКІВ 6.ЗІРКА    (DMYTRIVKA)

 

26 ЛИСТОПАДА (СУБОТА) 27 ЛИСТОПАДА (НЕДІЛЯ)
1. 8.30 Атлетик – Білашів 10. 8.30 Нова Мощаниця – СК Меридіан
2. 9.20 Ямайка – ХФК Надія 11. 9.20 ДЮСШ-Шкільна-2 – Шкільна
3. 10.10 ДЮСШ-Шкільна-2 – ХФК Надія-юнаки 12. 10.10 Атлетик – Танчик
4. 11.00 Білашів – Танчик 13. 11.00 Олімпік – Івачків
5. 11.50 Будкомфорт – Олімпік 14. 11.50 Альфа-Центавра – ДЮСШ-Здолбунів
6. 12.40 Стеблівка – Dream-team 15. 12.40 Будкомфорт – Джерело
7. 13.30 ПТГО – Хемп-01 16. 13.30 ФК Петрус – Вікторія
8. 14.20 Джерело – ФК Розваж 17. 14.20 Арсенал-Глинськ – Діана
9. 15.10 Медик – Івачків 18. 15.10 Benny Hill – Хаос
3 ГРУДНЯ (СУБОТА) 4 ГРУДНЯ (НЕДІЛЯ)
19. 8.30 Зірка – ХФК Надія-юнаки 28. 8.30 Арсенал-Глинськ – ПТГО
20. 9.20 ХФК Надія – Хемп-01 29. 9.20 СК Меридіан – ФК Петрус
21. 10.10 Хаос – ДЮСШ-Шкільна-2 30. 10.10 Будкомфорт – Івачків
22. 11.00 ФК Розваж – Олімпік 31. 11.00 Експрес – Альфа-Центавра
23. 11.50 Білашів – ДЮСШ-Здолбунів 32. 11.50 Діана – Ямайка
24. 12.40 Експрес – Атлетик 33. 12.40 Нова Мощаниця – ФК ЛМЗ Квасилів
25. 13.30 Вікторія – ФК ЛМЗ Квасилів 34. 13.30 Шкільна – Benny Hill
26. 14.20 Альфа-Центавра – Білашів 35. 14.20 Хаос – Зірка
27. 15.10 Джерело – Медик 36. 15.10 Dream-team – Б-52
10 ГРУДНЯ (СУБОТА) 11 ГРУДНЯ (НЕДІЛЯ)
37. 8.30 ДЮСШ-Здолбунів – Атлетик 46. 8.30 Ямайка – Арсенал-Глинськ
38. 9.20 Хемп-01 – Діана 47. 9.20 Вікторія – Нова Мощаниця
39. 10.10 ПТГО – ХФК Надія 48. 10.10 Альфа-Центавра – Атлетик
40. 11.00 ХФК Надія-юнаки – Хаос 49. 11.00 Івачків – ФК Розваж
41. 11.50 Івачків – Джерело 50. 11.50 Танчик – Експрес
42. 12.40 Шкільна – Зірка 51. 12.40 ФК ЛМЗ Квасилів – ФК Петрус
43. 13.30 Медик – ФК Розваж 52. 13.30 Медик – Будкомфорт
44. 14.20 Benny Hill – ДЮСШ-Шкільна-2 53. 14.20 Олімпік – Джерело
45. 15.10 FC Germania-2 – Стеблівка 54. 15.10 Б-52 – FC Germania
17 ГРУДНЯ (СУБОТА) 18 ГРУДНЯ (НЕДІЛЯ)
55. 8.30 Зірка – ДЮСШ-Шкільна-2 64. 8.30 Арсенал-Глинськ – Хемп-01
56. 9.20 СК Меридіан – Вікторія 65. 9.20 ДЮСШ-Здолбунів – Танчик
57. 10.10 Ямайка – ПТГО 66. 10.10 ФК Розваж – Будкомфорт
58. 11.00 Хаос – Шкільна 67. 11.00 ФК Петрус – Нова Мощаниця
59. 11.50 Діана – ХФК Надія 68. 11.50 ФК ЛМЗ Квасилів – СК Меридіан
60. 12.40 ХФК Надія-юнаки – Benny Hill 69. 12.40 Діана – ПТГО
61. 13.30 Білашів – Експрес 70. 13.30 Dream-team – FC Germania-2
62. 14.20 Б-52 – Стеблівка 71. 14.20 Benny Hill – Зірка
63. 15.10 FC Germania – FC Germania-2 72. 15.10 Стеблівка – FC Germania

 

КАЛЕНДАР МАТЧІВ

21-ГО ВІДКРИТОГО ЗИМОВОГО ЧЕМПІОНАТУ ЗДОЛБУНІВСЬКОГО РАЙОНУ

З МІНІ-ФУТБОЛУ ПАМЯТІ ГАЙДУЧИКА Я.Д. СЕЗОНУ 2016 РОКУ

 

група ,,А група ,,B” група ,,C” група ,,D” група ,,E” група ,,F”
1.ЕКСПРЕС 1.ДІАНА 1.БУДКОМФОРТ 1.BENNY HILL 1.FC GERMANIA 1.ФК ПЕТРУС
2.БІЛАШІВ 2.АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК 2.МЕДИК 2.ШКІЛЬНА 2.Б-52 2.ФК ЛМЗ КВАСИЛІВ
3.АЛЬФА-ЦЕНТАВРА 3.ЯМАЙКА 3.ОЛІМПІК 3.ХАОС 3.DREAM-TEAM 3.ВІКТОРІЯ
4.ТАНЧИК 4.ХЕМП-01 4.ФК РОЗВАЖ 4.ХФК НАДІЯ-ЮНАКИ 4.СТЕБЛІВКА 4.СК МЕРИДІАН
5.АТЛЕТИК 5.ХФК НАДІЯ 5.ДЖЕРЕЛО 5.ДЮСШ-ШКІЛЬНА-2 5.FC GERMANIA-2 5.НОВА МОЩАНИЦЯ
6.ДЮСШ-ЗДОЛБУНІВ 6.ПРОДТОРГОБЛАДНАННЯ 6.ІВАЧКІВ 6.ЗІРКА    (DMYTRIVKA)

 

24 ГРУДНЯ (СУБОТА) 25 ГРУДНЯ (НЕДІЛЯ)   1/16 фіналу
73. 9.00 Експрес – ДЮСШ-Здолбунів 81. 9.00 3-я з 2-х – Е4                                  (1)
74. 9.50 Хемп-01 – Ямайка 82. 9.50 4-а з 2-х – В4                                  (2)
75. 10.40 Олімпік – Медик 83. 10.40 A3 – D3                                           (3)
76. 11.30 ХФК Надія – Арсенал-Глинськ 84. 11.30 5-а з 2-х – F4                                   (4)
77. 12.20 Шкільна – ХФК Надія-юнаки 85. 12.20 C3 – F3                                            (5)
78. 13.10 FC Germania-2 – Б-52 86. 13.10 6-а з 2-х – D4                                  (6)
79 14.00 Альфа-Центавра – Танчик 87. 14.00 В3 – А4                                           (7)
80. 14.50 FC Germania – Dream-team 88. 14.50 Е3 – С4                                            (8)
31 ГРУДНЯ (СУБОТА)
1/8 фіналу
89. 9.00 В1 – (5)                                            (9)  
90. 9.50 2-а з 2-х ком. – (6)                         (10)
91. 10.40 D1–(7)                                              (11)
92. 11.30 F1 – (8)                                           (12)
93. 12.20 A1 – (1)                                           (13)
94. 13.10 C1 – (2)                                           (14)
95. 14.00 E1 – (3)                                           (15)
96. 14.50 1-а з 2-х ком. – (4)                         (16)
14 СІЧНЯ (СУБОТА) 15 СІЧНЯ (НЕДІЛЯ)
1/4 фіналу 1/2 фіналу
97. 10.00 (11) – (12)                                      (17) 101. 10.00 (19) – (20)
98. 11.00 (9) – (10)                                        (18) 102. 11.00 (17) – (18)
99. 12.00 (15) – (16)                                      (19) 103. 12.00 Матч за 3-є місце
100. 13.00 (13) – (14)                                      (20) 104. 13.00 ФІНАЛ

 

21 ВІДКРИТИЙ ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗДОЛБУНІВСЬКОГО РАЙОНУ                                                                                  _____________________ : _____________________

З МІНІ-ФУТБОЛУ ПАМЯТІ ГАЙДУЧИКА Я.Д. СЕЗОНУ 2016 РОКУ

ГРУПА ,,А

п\п

НАЗВА КОМАНДИ 1 2 3 4 5 6 В Н П Р/М ОЧ М
1 ЕКСПРЕС            
2 БІЛАШІВ
3 АЛЬФА-ЦЕНТАВРА            
4 ТАНЧИК            
5 АТЛЕТИК
6 ДЮСШ-ЗДОЛБУНІВ            

 

ГРУПА ,,B”

п\п

НАЗВА КОМАНДИ 1 2 3 4 5 6 В Н П Р/М ОЧ М
1 ДІАНА            
2 АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК            
3 ЯМАЙКА
4 ХЕМП-01
5 ХФК НАДІЯ            
6 ПРОДТОРГОБЛАДНАННЯ            

 

ГРУПА ,,C”

п\п

НАЗВА КОМАНДИ 1 2 3 4 5 6 В Н П Р/М ОЧ М
1 БУДКОМФОРТ            
2 МЕДИК            
3 ОЛІМПІК
4 ФК РОЗВАЖ            
5 ДЖЕРЕЛО
6 ІВАЧКІВ            

 

ГРУПА ,,D”

п\п

НАЗВА КОМАНДИ 1 2 3 4 5 6 В Н П Р/М ОЧ М
1 BENNY HILL            
2 ШКІЛЬНА            
3 ХАОС            
4 ХФК НАДІЯ-ЮНАКИ            
5 ДЮСШ-ШКІЛЬНА-2
6 ЗІРКА

 

ГРУПА ,,E”

п\п

НАЗВА КОМАНДИ 1 2 3 4 5 В Н П Р/М ОЧ М
1 FC GERMANІА            
2 Б-52            
3 DREAM-TEAM            
4 СТЕБЛІВКА            
5 FC GERMANІА-2 (DMYTRIVKA)

 

ГРУПА ,,F”

п\п

НАЗВА КОМАНДИ 1 2 3 4 5 В Н П Р/М ОЧ М
1 ФК ПЕТРУС            
2 ФК ЛМЗ КВАСИЛІВ            
3 ВІКТОРІЯ            
4 СК МЕРИДІАН            
5 НОВА МОЩАНИЦЯ

 

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (2 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама