Стартує конкурс грантів для здолбунівських НГО, ОСББ, ініціативних груп мешканців

Подібні конкурси існують в інших містах. Нарешті, ініціатива депутата міської ради Миколи Орлова була підтримана і у нашому місті, відтепер є змога всім, хто проявляє активність у діяльності своїх громадських організацій, Об’єднань співвласників житла, групам мешканців проявити свою ініціативу, написати проектну заявку і податися на конкурс.

  • Мета конкурсу проста і водночас багатогранна, коментує сам ініціатор конкурсу Микола Орлов. Перше, щоб ті, хто не мав змогу долучитися до Громадського бюджету, оскільки в ньому всі ініціативи можна реалізовувати виключно на території, яка належить місту, мали змогу долучитися і писати проекти, за які можна придбати, зробити, щось корисне для свого подвір’я, прилеглої території, самої організації за тими напрямками які є пріоритетними в конкурсі. Друге, щоб підняти рівень активності громадян загалом, адже чуємо у соцмережах безліч хороших ідей, які ідеями там же і залишаються. Ось ваш шанс – беріть і вигравайте на це фінансування. Третє, мешканці будуть вчитися писати проектні заявки і через цей конкурс і через Громадський бюджет, а це однозначний плюс, оскільки підвищує вміння, здатності мешканців. саме такі виграні проекти в місті, районі, області – це і є перетворення одного виду енергії в інший, більш направленого на створення характеру. Звертаюся до всіх, хто знайшов себе в переліку тих, хто може подавати заявки, а це БУДЬ_ХТО із здолбунівчан, писати і  подавати проекти. Дякую колегам – депутатам за підтримку проекту конкурсу.

Конкурсна документація є на сайті міськради, дублюємо її і тут.

Завантажити (DOC, 102KB)

Завантажити (DOC, 51KB)

Завантажити (DOC, 819KB)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети