Старомильська водойма: приїхав, поплавав, поїхав

Серпнева спека жене всіх до води. У наших краях популярними пляжами є міський гідропарк, де водичка середньої паршивості, але є місця, щоб позасмагати й шашлика з’їсти із теплою оковитою, і старомильська водойма, яка колись тримала безумовну пальму першості по популярності.  А нині? Ми вирішили заглянути до водного плеса й з’ясувати, як там справи.

Після мосту йде свіжоасфальтована дорога, також заасфальтований з’їзд до пляжу. Знаків заборони немає, тому авто прямують відразу до пляжу. Там і паркуються. Навколо великі кущі й трава. Є де пастись курам і гусям, тому, лягаючи відпочивати, зважайте на це. Трохи легше біля самої води. Там слідів домашніх тварин небагато, лише згарки, пляшки та дрібне побутове сміття. Зате вода краща, ніж на “вісімці”. Таке враження, що вона “живіша” й чистіша, відносно, звісно. Відпочиваючих було чоловік 20, машин 5-6. Мами та діти, декілька хлопців, чоловіків – таке враження, що з роботи вискочили на годинку поплавати.

doroga na staromylsk zarosli

Туалет, мов недосяжний п’єдестал пошани. Ні добратись, ні скористатись.tualet smitta na staromylsku

Новинка-диковинка для наших водойм – водяний скутер. Користуючись ним, водії явно отримували задоволення й хизувалися своїм транспортом перед відпочиваючими, але інколи це було дуже небезпечно. Близько до людей у воді, з хвилями, що накривають їх. Весело, азартно, з писком дітей, дівчат і незадоволеними виразами облич мам. І справедливо незадоволеними – все-таки небезпечно близько скутеристи під’їжджали до берега.

skuter_1 skuter_2 skuter_3 skuter_4

Загальна рекомендація: приїхати, поплавати й поїхати. Більше тут робити нічого, хіба що з гусями на полі у футбол зіграти :)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети