Старі кадри-нові посади у здолбунівській РДА

Як ми і передбачали з точністю на 100% відбулись призначення заступників голови Здолбунівської РДА. Попри пропозицію до публічного обговорення і проходження процедури люстрації, попри те, що Владислав Щавінський був заступником голови Здолбунівської РДА  регіонала Віталія Шуля, а Валентина Бондарчук при ньому ж очолювала районну освіту, будучи до того ж депутатом райради від БЮТ, обидва призначені заступниками нового голови Олександра Бухала і представлені колективу.shavinskiy

 Владислав Щавінський – перший заступник голови Здолбунівської РДА

bondarchuk

 

Валентина Бондарчук – заступник голови Здолбунівської РДА

Підтвердили цю інформацію джерела в РДА, тому що отримати офіційну інформацію на сайті самої РДА не виявляється можливим. Сайт виглядає ось так.

sait RDAНова влада, нові принципи, нові люди?

buhalo_oЩе декілька місяців тому з вуст нинішнього голови РДА звучали гострі запитання представнику попереднього режиму. Минув місяць з дня призначення Олександра Бухала головою РДА і ось уривок його діалогу із своїми колегами, з якими він вже два роки працював в одній сесійній залі. Тільки вони і нині в залі, а він тепер в президії. Розмова стосувалась не підписання контракту керівнику служби швидкої та екстреної медицини катастроф Олегу Сумку, який з грудня ходить на роботу з приставкою в.о. За процедурою керівника комунальної установи погоджують депутати районної ради, що вони давно і зробили, і після цього функція голови РДА просто поставити підпис на документі-контракті. Чи то ручки в РДА не можуть знайти, чи то принтера щоб роздрукувати угоду, але до дня сесії 21.05.2014 року ця угода не була підписана. Ось депутат Олег Буздиган і запитав голову РДА, чому ж він досі не підписаний. На що голова РДА відповів (див.відео): одразу після сесії цей документ, цей контракт буде підписано.

Станом на сьогодні цього контракту немає так само як і підпису на ньому, принаймні сам фігурант відеосюжету на руках його не має. І питання не в Сумку…питання у порядності, послідовності і в кінці кінців дотриманні даного публічно слова. Заступників з числа членів колишньої команди знайшовся час призначити, а на контракт ні?

Нова влада, нові принципи роботи, нова культура?

Думалось, що нова влада озвучить якійсь план дій в районі, пріоритети. Якщо голова відчуває, що він на цьому місці не надовго, то для чого призначати заступників?? Для чого було місяць стажуватись щоб на місяць-два йти на цю посаду? Чи плани інші. Зачепитись, а там видно буде. Тоді давайте план розвитку району, декілька гучних справ своїх попередників виверніть добряче. Наприклад, справа гектаросадоводів. Там є багато немісцевих щасливих власників земельних ділянок. Хто вони, звідки, яким чином отримали землю у Здолбунівському районі. Ви уявляєте процес.  Приїздить якась пані з Тернопільщини, знаходить десь у Глинську вільну ділянку, пише заяву і о чудо, отримує її. Попри сотні місцевих, які писали такі самі заяви, мешкають там і не мають таких ділянок. Хто вірить, що ці “парашутисти” не підставні від колишніх регіоналівських керівників? Може варто пошукати і розібратись кому здолбунівська земелька пішла. І якщо з’ясуються моменти, що туди вона не мала йти-то відсудити і повернути громаді району. ГРОМАДІ.

Замість розслідування діяльності колишньої влади, її ж кадри у свою команду?

А може нова влада почала із спілкування з жителями району? Є таке. Ось самий свіжий візит в село. 20 травня у Новосілки. Дивимось звіт про цей візит. Звертаємо увагу на фото. Голова РДА, призначений в.о Президента сидить по центру в кріслі сільського голови, т.то в кріслі господаря кабінету. Сам сільський голова, обраний всією громадою села, стоїть біля стола і виглядає як на відомій картині “Знову двійка”. Самому представнику народу відвели скромне місце у края столу. Якщо там селяни взагалі були. Чиновники чомусь нав’язливо люблять себе на фото, а не тих, кого приїхали консультувати. Це перше, що кинулось в очі, навіть без читання тексту.boyare v seli

А ще декілька місяців тому було все простіше…

buhalo_zal_lutiyАвторитет починається не з назви посади і не крісла…Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети