. Стан здолбунівських водойм у липні | Здолбунів City

Стан здолбунівських водойм у липні

Здолбунівським   районним лабораторним  відділенням  Рівненського міжрайонного відділу ДУ «Рівненський обласний лабораторний  центр МОЗ України» 05.07.2018 року  проведені чергові моніторингові дослідження якості і безпеки води поверхневих водойм, грунту в санкціонованих місцях масового відпочинку (пляжах) міста за паразитологічними  показниками: по вул.Старомильській, Заводській, «Гідропарк» по вул.Шевченка. За результатами   досліджень  вода поверхневих водойм, грунт пляжів відповідають  вимогам– яєць та личинок гельмінтів, збудників протозоозів не виявлено. Також не виявлено збудників холери і холероподібних вібріонів   (обов’язкові мікробіологічні показники безпеки водойм в літній період). Вода питних фонтанчиків безпечна для вживання.

Разом з цим наполегливо радимо мешканцям та гостям міста відпочивати в офіційно відведених для купання місцях, оскільки санкціоновані пляжі перед відкриттям і впродовж сезону перевіряють на безпеку. Це і лабораторні дослідження води, грунту, і впорядкування території, дна водойм. Місця стихійного відпочинку на берегах водойм, можуть нести загрозу здоров’ю.

Лікар Здолбунівського РЛВ Матвійчук Сергій

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (2 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 

 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама