Стань суспільним репортером і отримай приз!

Газета і портал Здолбунів СITY запрошує Вас стати громадським журналістом та виграти цінний подарунок 

Приз жовтня – фірмова кружка ЗЕОН 

Прийом робіт  – до 30 листопада, оголошення переможця – до 5 грудня!

Якщо Ви

займаєте активну громадську позицію та небайдужі до того, що відбувається навколо;

знаєте цікаву новину із Здолбунівського району;

вмієте розповісти про людей, місця та події;
вмієте критично проаналізувати події з будь-якої сфери суспільного життя району чи регіону;
просто любите писати, але не забуваєте про відповідальність

надішліть свою статтю, і її прочитають у всіх куточках району та області.

Надсилайте свої новини, есе, нариси та інші роботи на пошту zdolbunivcity@i.ua

Автор, чия публікація набере найбільшу кількість голосів* читачів сайту, отримає головний приз місяця.

Щоб проголосувати за публікацію громадського журналіста, потрібно прокоментувати статтю, проголосувати за неї на сайті, відмітити в групі (на сторінці газети) в соцмережах. Стаття яка набрала в сумі найбільшу кількість голосів, коментарів і лайків оголошується переможцем місяця.

Переможець місяця визначатиметься серед учасників, які надіслали свій матеріал до 30 числа поточного місяця. Ті, хто надіслав роботу пізніше автоматично стають учасниками конкурсу наступного місяця.

 Поради щодо написання матеріалів:

  1. Перш ніж починати писати, оцініть, чи є інформація, яку ви плануєте оприлюднити, суспільно важливою. Якщо йдеться про гостру проблему певної категорії людей, масову подію, унікальне явище чи особистість – ви на правильному шляху. Нажаль, ми не зможемо публікувати інформацію, що є малозначимою, політично заангажованою, та такою, що подається з корисливою метою. Простий спосіб перевірки актуальності: запитайте себе, чи захотів би ваш сусід переказати комусь вашу новину, якби прочитав її в Інтернеті.
  2. Починаючи свою роботу, виокреміть головну суть матеріалу, який ви плануєте оприлюднити. Цю суть потрібно коротко викласти в перших двох-трьох реченнях статті. Уникайте початку матеріалу з загальних фраз – в Інтернеті люди звикли отримувати інформацію швидко. Якщо суті не буде в початку, до неї можуть не дочитатися.
  3. Цінуйте простоту у викладі інформації. Уникайте канцеляризмів, офіційних зворотів, важких для розуміння пересічної людини формулювань. Робіть цікаві заголовки.
Свій матеріал обов’язково супроводжуйте відомостями про себе: ПІБ, вік, фото, номер телефону, місце проживання (село, селище, місто)

Бажаємо усім успіху!

 Чим швидше ви надішлете свою роботу і вона буде розміщена-тим більше часу буде у читачів голосувати за неї!

Суспільний репортер що отримає перемогу у бідь-якому з місячних конкурсів газети, отримає від організаторів запрошення стати позаштатним кореспондентом газети і порталу Здолбунів сіті і буде користуватись пільгами при участі у всіх міроприємствах газети і громадської організації ЗЕОН.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети