Стан на пляжах у нормі

 Спеціалістами Здолбунівського районного лабораторного відділення Рівненського міжрайонного відділу ДУ “Рівненський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України”  з  травня   по вересень проводяться  моніторингові лабораторні дослідження якості води поверхневих водойм (двічі на місяць), щомісячно грунту  та питної води в місцях масового відпочинку м. Здолбунова.  Дослідження проводяться  на пляжах “Гідропарку” по вул. Шевченка,  по вул. Заводській, дитячому пляжі на водосховищі по вул. Старомильській. В липні (станом на 22.07) досліджено по 2 зразки води з питних фонтанчиків, обладнаних на пляжах по вулицях Старомильській і Заводській; 9 зразків води  поверхневих водойм за мікробіологічними ( в тому числі на холероподібні вібріони), санітарно-хімічними та паразитологічними показниками та 3 зразки грунту (піску) з пляжів за мікробіологічними та паразитологічними показниками.  Всі досліджені зразки відповідали санітарним вимогам.

Моніторингові дослідження стану пляжів :1 раз на місяць дослідження грунту, води з питних фонтанчиків; 2 рази на місяць води  поверхневих водойм, будуть  проводитись Здолбунівським районним лабораторним  відділенням і надалі протягом сезону.

Завідувач, Будинка Н.Р.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети