Стань кращим молодим лідером Рівненщини

В рамках першого щорічного Форуму молодих лідерів Рівненщини проводиться конкурс «ТОП-20 Молодих лідерів Рівненщини». Конкурс відбувається серед активної, освіченої, талановитої молоді, яка вже встигла продемонструвати свої лідерські якості та має досягнення у сфері управління державними, комерційними чи громадськими організаціями. Зокрема, організатори Форуму запрошують до участі у конкурсі молодих підприємців, молодих діячів органів місцевого самоврядування, молодих політиків, молодих журналістів, діячів мистецтва та культури, лідерів неурядових організацій і молодіжних установ, громадських діячів, молодих спеціалістів з економіки, фінансів, менеджменту та державного управління.

Конкурс проходить у два етапи:

1 етап: 10 молодих лідерів буде визначено шляхом інтернет-голосування на порталі ogo.ua у період з 25 березня до 7 квітня;

2 етап: 10 молодих лідерів буде визначено шляхом експертної оцінки усіх аплікаційних форм учасників Форуму Радою Організаторів та Партнерів 19 квітня.

Для участі у першому етапі конкурсу необхідно до 25 березня (включно) зареєструватися за посиланням: http://bit.ly/13xwm8y та дати згоду на участь у конкурсі «ТОП-20 Молодих лідерів Рівненщини».

Переможці конкурсу отримають дипломи учасників конкурсу, квитки у кіно, сертифікати на гру в боулінг та можливість дати інтерв’ю для місцевих ЗМІ. Нагородження переможців конкурсу відбудеться в 21 квітня 2013 року під час Форуму.

Співорганізатор конкурс «ТОП-20 Молодих лідерів Рівненщини» – Видавничий дім «ОГО».

Партнери конкурсу «ТОП-20 Молодих лідерів Рівненщини» – мережа багатозальних кінотеатрів «Мультіплекс» та готельно-розважальний комплекс «Хутір».

Детальна інформація про конкурс за телефоном: (098) 763-38-01 (Віктор Чугай).Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети