Стань громадським журналістом.Унікальна можливість від ЗЕОНу.

Цикл тренінгів у рамках проекту  «Розвиток громадської журналістики у малих сусідніх громадах». Остання можливість подати заявку на участь у безкоштовному цікавому проекті. Перший тренінг вже 16-17 березня!!!

Відбираємо всього 20 найкращих, які більше від інших хочуть і можуть робити справу. Три тренінги (дводенний 16-17.03 м.Здолбунів, 13.04 (орієнтовно)м.Острог (орієнтовно)25.05 м.Рівне), підсумковий круглий стіл і безліч спілкування між собою. До другого тренінгу потрапляють лише ті, хто після першого вже почне діяти. До третього дійдуть лише 10. Повне безкоштовне забезпечення роздатковими матеріалами, посібником «Громадська журналістика та відповідальні соціальні медіа», харчуванням, консультаціями, можливістю друкуватись в он-лайн та друкованих ЗМІ. Від вас потрібно лише бажання, заповнена анкета і можливість доїзду (за власні кошти) на тренінги та інші заходи проекту (круглий стіл за підсумками проекту). При потребі проживання в ніч з 16 на 17 березня, є можливість бронювання одномісного номеру в готелі поруч із місцем проведення тренінгу (126 гривень) або безкоштовно у сім’ях місцевих учасників проекту.

Географія учасників: не обмежується, але бажано в радіусі 100 км від м.Здолбунова Рівненської області (Рівненська, Хмельницька, Тернопільська, Волинська, Львівська області) Населені пункти: не обмежується, але є перевагою учасники з селищ і міст до 50 тис.чоловік населення. Особливо вітається участь з міст Здолбунів, Остріг, Нетішин, Кременець.

Всі учасники після закінчення проекту отримають Сертифікати. 

  Для того, щоб потрапити на семінари-тренінги, потрібно заповнити  анкету і відправити її до 08.03. 2013 р. на ел.адресу zdolbunivcity@i.ua з приміткою «семінар».

 

Анкета

  1. ПІБ, контактні дані (тел., ел. пошта, адреса фактичного проживання).
  2. Вік, місце роботи (навчання).
  3. Ваша мотивація (чому хочете) до участі у проекті.
  4. Чи є у вас сайт, блог, статті в ЗМІ. Додайте посилання, скани матеріалів.

 

За результами розгляду анкет буде відібрано 20 учасників. Запрошуємо молодь і не тільки, блогерів, активних людей, що хочуть стати громадськими кореспондентами, журналістами, членів громадських організацій, студентів гуманітарного напрямку, працівників некомунальних і недержавних ЗМІ та он-лайн порталів. Про результати відбору  буде повідомлено  10. 03. 2013 року. Усі відібрані учасники автоматично представлятимуть свої громади в он-лайні і готуватимуть матеріали для спільної мережі малих громад і власних он-лайн проектів.

За додатковою інформацією звертатись за телефоном: 097-6681470, ел.поштою zdolbunivcity@i.ua

 

Довідково: Організатор проекту: НГО «АЦРМ «ЗЕОН», створена у 2002 році, займається муніципальним та регіональним розвитком. Газета «Здолбунів CITY» і портал www.www.zdolbunivcity.net – створені у 2012 році і є альтернативними, соціальними газетою і сайтом Здолбунівщини.

 Даний проект «Розвиток громадської журналістики у малих сусідніх громадах» виконується за підтримки “Українського медійного проекту” (У-Медіа), що реалізується Інтерньюз в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети