Стадіон не відремонтують, тротуари деякі теж – відбулася бюджетна комісія Здолбунівської міської ради

Завершила свою роботу бюджетна комісія Здолбунівської міської ради, яка вкотре пройшла без аншлагу. Коментує депутат Здолбунівської міської ради Микола Орлов:

Обговорено порядок денний сесії, яка має відбутися 19.09.2018

На сесії буде і питання про створення ОТГ, якщо воно буде не підтримано, то швидше всього про цю тему у 2018 році можна забути, як і про додаткові мільйони у вигляді ПДФО, трансфертів, конкурсних і грантових грошей,  і нові можливості на 2019 й рік для всієї громади. Не секрет що нині багато програм підтримки доступні лише для ОТГ.

Серед бюджетних питань є зміни в програмах і самому бюджеті. Так, швидше всього не буде здійснено ремонт пішохідних доріжок  по вул. Миру, Віли1,  кн.Ольги. В гідропарку може з’явитися дитячий ігровий майданчик на тематику пожежно – рятувального характеру. Не буде здійснено добудову музичної зали у ДНЗ Грайлик, не побудується нова вбиральня у сквері по вул.Грушевського, лінія електропередач по вул.Братів Єлінеків, Героїв Гурб, Просвіти, не зявиться нова сцена замість «клітки» в гідропарку.

Пропонується збільшити кошти на матеріальну допомогу здолбунівчанам на 100 тисяч. Коли на минулій бюджетній сесії у сесійній залі райради я і частина моїх колег пропонували кошти у сумі 600 тисяч поділити на порівно  і частину використати на матеріальну допомогу хворим, а іншу на придбання дитячих майданчиків у кожен садочок то міський голова парирував, що кошти на допомогу в бюджеті є, а майданчики увійдуть у плани наступного року. Коштів як виявилось не вистачило, побачимо як буде із дитячими майданчиками на 2019 й рік.

Вкотре проектувальник і замовник від міста (КП) не встигли із документацією тому реконструкції міського стадіону не буде, триває проходження експертизи проекту, натомість зняті із цієї статті кошти можуть піти на підтримку футбольних команд міста.

Про хід виконання рішення щодо роботи із молоддю почути не вдалося, пообіцяли розказати депутатам на сесії. Якби ця інформація була оприлюднена завчасно як то і має бути, то бажаючі могли би підготувати свої запитання чи внести свої пропозиції. Хоча питання не напряму стосується бюджетної комісії.

На цій же сесії планується винести рішення на обговорення про обмеження продажу алкоголю в нічний час у місті. Не було заперечень вкотре і щодо ухвалення рішення про проведення міського конкурсу міні-проектів місцевого розвитку «Здолбунівська громада», автором якого є я. В ньому зможуть приймати участь громадські організації та ОСББ, які не можуть зреалізувати свої ідеї в рамках проекту Громадський бюджет Здолбунова. До речі на цей конкурс за кошти громадського бюджету за словами посадовців міської ради подано п’ять проектів.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети