Список шкіл Здолбунівщини, де оголошено карантин

У зв’язку з ускладненням епідемічної ситуації з грипу та інших ГРВІ, з вівторка, 04 лютого 2020 року призупинено навчальний процес ще у 4 школах Здолбунівського району, а саме:

Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3,

Здолбунівська загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів № 6,

Бущанський навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад”,

Уїздецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.

З 05 лютого навчальний процес призупиняється також у Здолбунівській гімназії, Здолбунівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1, Новосілківському навчально-виховному комплексі “загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” , Білашівському навчально-виховному комплексі: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад та Новомильській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів .

Відповідні накази видали керівники даних навчальних закладів.

Нагадуємо, що раніше на Здолбунівщині вже було призупинено навчання в 7 загальноосвітніх навчальних закладах.

Саме в цих навчальних закладах відсутньо більше 20 %  від загальної кількості учнів з причини захворювання на грип та ГРВІ.

Відділ освіти Здолбунівської райдержадміністрації проводить щоденний моніторинг відвідування учнями загальноосвітніх закладів району та контролює дану  ситуацію – повідомляє Здолбунівська РДАВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети