Список переможців районного конкурсу ініціатив громад

Започаткований у 2011 році  конкурс підтримки та розвитку місцевих ініціатив територіальних громад  Здолбунівського району став дієвим інструментом підтримки місцевого самоврядування, який спрямовано на розвиток і підвищення самодостатності територіальних громад.

Головною метою конкурсу є посилення відповідальності органів місцевого самоврядування щодо самостійного вирішення проблемних питань розвитку територіальних громад, консолідація зусиль територіальних громад, місцевих органів влади, бізнес – структур для вирішення конкретних питань розвитку територій, які можливо реалізувати  за участі та дольової фінансової підтримки.

За умовами конкурсу максимальна сума гранту встановлюється у розмірі 50 тис.грн. за умови співфінансування не менше 30 відсотків від вартості проекту  територіальною громадою, яка  визнана переможцем конкурсу.

4 липня 2017 року  районною конкурсною комісією проведено конкурс проектів місцевих ініціатив територіальних громад Здолбунівського району, на який було  подано 15 конкурсних пропозицій, у тому числі:  13 проектів подано    9  органами місцевого самоврядування (Мізоцька селищна рада, Миротинська, Урвенська, Спасівська, Бущанська, Уїздецька, Здовбицька, Ступнівська, Маломощаницька сільські ради) та 2 пропозиції надійшло від  комунального закладу охорони здоров’я «Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги».

Загальна сума конкурсних пропозицій складає 634068,85грн.

Переможцями конкурсу визначено 8 проектів:

– «Придбання звукопідсилюючої апаратури в будинок культури с. Івачків Здолбунівського району Рівненської області» (Миротинська сільська рада ), сума гранту – 34895 грн. 00 коп.

– «Тепло і комфорт – крок до культурного збагачення» (Бущанська сільська рада), сума гранту – 20000 грн. 00 коп.

– «Щасливе дитинство» (Ступнівська сільська рада), сума гранту – 22000 грн. 00 коп.

– «Сучасній бібліотеці – сучасні вікна» (Маломощаницька сільська рада) – 26180 грн. 00коп.

– «Ефективне електроопалення ФАПу с. Спасів – запорука якісних медичних послуг» (Комунальний заклад охорони здоров’я «Здолбунівський районний центр первинної медичної допомоги”), сума гранту -8750 грн. 00коп.

– «Створення сприятливих умов для розвитку творчих здібностей дітей та молоді та підвищення  рівня культури громади с. Лідаво» (Урвенська сільська рада), сума гранту – 25000 грн.00коп

– «Діти – наше майбутнє» (Уїздецька сільська рада), сума гранту – 35000 грн. 00коп.

– «Тепло та затишок у бібліотеці – запорука якісних бібліотечних послуг» (Здовбицька сільська рада), сума гранту – 23720грн.00коп.

Загальна вартість проектів-переможців склала 284761 грн.

          Для вирішення актуальних проблем розвитку територіальних громад району у рамках реалізації проектів у 2017 році затверджено обсяги фінансування з районного бюджету проектів-переможців конкурсу підтримки та розвитку місцевих ініціатив територіальних громад Здолбунівського району на 2017 рік  у сумі 195545 грн., місцевими бюджетами заплановано 70280 грн., передбачено залучення коштів організацій – партнерів у розмірі 18936грн.

         Основні проблемні питання, підняті ініціативними групами, це – реалізація заходів із енергоефективності, облаштування місць для відпочинку та дозвілля, реконструкція приміщень соціально-культурної сфери, організація ефективної системи надання соціальних послуг населенню.

         Одним із показників ефективності конкурсу є той факт, що органи місцевого самоврядування отримують  можливість та сприяння  для посилення  інвестиційної привабливості територій, що у свою чергу сприяє наповненню місцевих бюджетів та збільшенню їх внеску у підтримані  проекти.

       Проекти-переможці конкурсу відтворюють новаторські шляхи вирішення актуальних проблем регіонального розвитку, демонструють перехід  до нової моделі інноваційно-інвестиційного розвитку територій, сучасної управлінської діяльності органів місцевого самоврядування.

За інформацією Здолбунівської районної радиВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети