Справжню книгу ніякий витвір електроніки замінити не може

Дослідники з Національного фонду грамотності опитали близько 35 тисяч британців у віці від 8 до 16 років і встановили, що більшість з них (52%) віддають перевагу електронним варіантам творів. Дослідження показало, що 39% підлітків щодня використовують планшети й електронні книги і лише 28% щодня читають друковані книги, причому дівчаток вони приваблюють більше, ніж хлопчиків – 68% проти 54%.

Дослідники відзначили, що практично кожен має доступ до комп’ютера, а у чверті є власний планшет або смартфон.

При цьому вчені зазначають, що електронні пристрої не сприяють розвитку любові до літератури. Молодь, яка вибирає традиційні друковані видання, більш схильна насолоджуватися читанням в порівнянні з тими, хто читає з екранів електронних пристроїв: 51% і 12%, відповідно. Також дослідники з’ясували, що ті, хто читають друковані видання, набагато частіше мають улюблені книги (77%), у той час як серед прихильників сучасних технологій лише 59% змогли назвати улюблену книгу

За матеріалами: ZikВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети