Справжні здолбунівські чемпіони

zbory_kucel_3Або, Недитячі розборки при дітях у приміщенні Здолбунівської райради. Без коментарів. Лише факти.

Факт 1. Здолбунівська сотня самооборони підготовила і направила листа у різні органи щодо ймовірних зловживань директора Здолбунівської ДЮСШ Віктора Куцеля.

Голові Здолбунівської  ради Тимощуку В. О.

Начальнику відділу у справах молоді та спорту РДА

Гарбовському М. В.

Начальнику Здолбунівського РВ УМВС

Панасюку О. О.

 

До ГО «Здолбунівська сотня самооборони» звернувся житель с. Здовбиця Н-к Віталій Володимирович з інформацією про зловживання директора Здолбунівської ДЮСШ Куцеля В. А.

Н-к В. В., який деякий час працював робітником в ДЮСШ, в своєму листі наводить такі факти зловживань як неправомірний продаж цементу, який було виділено у вигляді благодійної допомоги та присвоєння виручених коштів; оформлення на роботу тренером-викладачем людини, яка фізично не могла цим займатися, оскільки проживала в іншому місті, але зарплату за ніби то виконану роботу отримувала; нецільове використання оздоровчого центру ДЮСШ; оформлення та прийом на роботу близьких родичів.

Окрім того п. Н-к закидає Куцелю поклоніння російському царю Миколі другому та організацію поїздок провокаторів (т. з. тітушок) на київський Антимайдан під час революційних подій в грудні 2013 року — січні, лютому 2014 року.

З метою визначення  достовірності наданої інформації та встановлення істини антикорупційним комітетом нашої організації було проведено вивчення скарги та встановлено слідуюче:

Дана скарга на неправоміру діяльність В. Куцеля не перша. 15 квітня  2013 року з подібним звернення в прокуратуру Здолбунівського району звернувся житель м. Здолбунів Я-к Віктор Олександрович. Прокуратура перенаправила лист у відділ освіти РДА, яким було проведено  службове розслідування, стосовно фактів наведених у листі. Офіційний висновок перевірки –  факти наведені в заяві не підтвердились, робота ДЮСШ визнана задовільною.

Для того, щоб спростувати чи підтвердити звинувачення в сторону директора ДЮСШ ми провели власне розслідування по одному з наведених фактів — влаштування на роботу “мертвих” душ, і отримали такі результати:

 Наказом № 1 від 4 січня 2011 року на посаду тренера-викладача ДЮСШ був прийнятий Б-юк М. В.

Згідно Наказу Мінмолодьспорту тренер мав набрати три групи спортсменів першого року підготовки по 12 чол. кожна (всього 36 чол.). Згідно фотокопій журналів навчальних груп ( додаються) було набрано 3 групи, загальною кількістю 33 чол. Оскільки більшість дітей згідно списку навчаються в Здовбицькій ЗОШ, нами було зроблено запит до директора школи і отримано відповідь, що, принамні, 13 учнів ніколи не відвідували заняття з вільної боротьби (додається). Якщо поставити за мету аналіз по інших школах, то результат, напевно, буде аналогічним.

         З отриманих  результатів робимо висновки:

  1. В  2011-12 роках директором Здолбунівської ДЮСШ В. Куцелем було фіктивно оформлено на роботу М. Б-ка (припускаємо що М. Б-юк міг про це і не знати).  Протягом року за ніби то роботу з трьома групами дітей, з бюджету було  виплачено зарплату близько 18 тис. грн. плюс нарахування (більш точні цифри збитків, напевно, можна отримати в бухгалтерії ДЮСШ) — на нашу думку, наявна повна картина  злочинної схеми по відмиванню бюджетних  коштів. І це лише по одному факту наведеному в скаргах.
  2. З висновку службового розслідування відділу освіти видно, що воно проведено формально, лише враховуючи  офіційну документацію школи, але без вивчення реального стану діяльності, хоча факти, як кажуть, лежать на поверхні. Це свідчить про халатне відношення членів комісії до своєї роботи, або, можливо, про відповідні вказівки від керівництва зверху.
  3. Викриття явного зловживання, та розкрадання бюджетних коштів та майна, було невирішене, чи навмисно прикрито з подачі районної прокуратури, райдержадміністрації та відділу освіти РДА  регіональної влади Здолбунівщини.
  4. Компетентними органами потрібно  провести повторні розслідування по всіх  фактах вказаних у скаргах, опитати  теперішніх та колишніх працівників школи.
  5. Така людина як В. Куцель не має морального права очолювати бюджетну школу, тому просимо вирішити  питання про невідповідність директора школи зайнятій посаді.

У зв’язку з викладеним вище, просимо  розглянути дане звернення та прийняти рішення, яке б відповідало чинному законодавству України, моральності та  об’єктивності.

На наше звернення просимо дати відповідь у встановлені законом терміни.

Зібрані матеріали на  девяти аркушах додаються.

Керівник ГО «Здолбунівська сотня самооборони»                      Ю. Пшеничний

Факт 2. У відповідь Правий сектор Здолбунівщини підготував статтю про члена сотні самооборони Олега Панасюка.

Довелося якось прочитати на сайті «Здолбунів СІТІ» (10 квітня 2014р.) жалібну історію колишнього чиновника від спорту Олега Панасюка про те, чому стадіон у Здолбунові, що мав би постати ще у 1980-х роках на вулиці Парковій, перетворився на пасовисько для кіз. Що ж, мабуть, знає Олег Олексійович, про що каже.

А ось про що не розповідає О.Панасюк, коли бідкається: «Однак як тільки я запропоную якісь ідеї (чи то залучення приватного інвестора для будівництва спортспоруд, чи підвищення ефективності використання стадіону, чи поліпшення роботи спортивних шкіл) мені кажуть мовчи, ти нічого не розумієш, і взагалі ти колись розвалив і розікрав стадіон “Колос”. І зразу конструктивна розмова переводиться в інше русло. Доводилося це чути навіть від деяких колишніх високопосадовців району і міста. Звичайно, набагато простіше нічого не робити, залишити все так як є, та ще й критикувати  когось, до того ж не зовсім володіючи ситуацією…».

Що ж, Олеже Олексійовичу, допоможемо вам розповісти про таку реакцію на вас і простих здолбунівчан, і «високопосадовців». Адже самому розповісти про те, що практично всі документи по розбазарюванню конструкцій стадіону підписував саме він: депутат райради «тігіпківець» і «самооборонець» Олег Олексійович Панасюк – не наважується! Чому? Судіть самі.

Для того, аби продати будь-який бюджетний об’єкт – потрібен дозвіл того, у чиєму відомстві він перебуває. Ось Панасюк стадіон і «здав». Сам він говорить про це так: «Тому ми вимушені були звернутися до районної ради з проханням врегулювати проблему. Внаслідок цього звернення, відповідними службами РДА було проведено обстеження незавершеного будівництва, признано його аварійним та прийнято рішення районної ради демонтувати аварійну будівлю легкоатлетичного манежу».

Потім головне – відвести від себе підозри у повній власній причетності: «З того моменту вся відповідальність за демонтаж споруд та вивіз будматеріалів покладалася на районний фонд комунального майна. Кошти від реалізації всіх ліквідних матеріалів, як я розумію, поступили в районний бюджет. Мене, як начальника відділу фізкультури і спорту, в ці справи не посвячували. Якщо кого цікавить якісь документальні підтвердження, напевно, їх можна знайти в архівах районної ради».

Повністю матеріал із документами можна переглянути тут.

Факт 3. На захист директора В.Куцеля о 18.00 30.04.14 року відбулися збори у приміщенні на вул.Грушевського, 14 (райрада).

Повна, навіть переповнена зала людей, велика кількість дітей, напевне – майбутніх чемпіонів, під керівництвом тренера, директора-чемпіона дізналась що таке кричати по чемпіонськи “Ганьба”, подивитись як дорослих дядьків можна лякати лотком яєць, коротше було багато чого для виховання духу майбутніх чемпіонів. Все на відео і фото. Хронологія подій на відео:

Виступ Тищенка (землю під стадіоном на Парковій,1 хоче забрати Стас Середюк, допомагає йому Олег Панасюк, старі залізобетонні ферми із розібраного стадіону шукайте в рівненському супермаркеті NOVUS), виступи чиновників від спорту, пошуки чиновників, Панасюка і Пшеничного в приміщенні райради, запитання до Панасюка (до спортсментів жодних претензій, до тренерського хисту Куцеля – жодних запитань, але є питання до Віктора Куцеля-директора) і Пшеничного (чому ви підписали заяву з неправдивими, неперевіреними фактами по Куцелю, виключіть із сотні самооборони Панасюка), шоу з яйцями, збір підписів на підтримку Куцеля, звернення мами.

spam 0509_1

Рекламну афішу турніру з боротьби, за часів регіоналів, чемпіони могли клеїти де завгодно 

Дійові особи на фото і  відео: Олег Тищенко-керівник здолбунівського Правого Сектору і власне самі хлопці у спортивних костюмах ПС, Віктор Куцель -директор ДЮСШ, тренер чемпіонів з боротьби, член ПР  в часи режиму Януковича (за словами виступаючого Олега Тищенка, директора змусили стати членом ПР, а нині ніби примушують члени нової влади перейти на бік якоїсь іншої політичної сили), Олег Панасюк – член сотні самооборони, колишній начальник відділу спорту РДА, Юрій Пшеничний – керівник сотні самооборони, Михайло Гарбовський – начальник відділу молоді та спорту Здолбунівської РДА та його колега з області, Світлана Ніколіна – політик, батьки дітей, діти, міліція у штатському :)

Спонсор прапорців, які “пішли” разом із учасниками заходу зі столів депутатів райради – ВО “Батьківщина” :) але вона ще про це не знає.zbory_kucel (2) zbory_kucel (3)

Повна зала людей прийшла на місцеве спортивно-кадрове шоу

zbory_kucel (1)

Олег Тищенко задумався.

zbory_kucel (4)

Олег Тищенко, Юрій Пшеничний, Олег Панасюк, …

zbory_kucel (6)

zbory_kucel_1 (1)

Підписи на підтримку Віктора Куцеля

zbory_kucel_1 (2)

Принесли лоток яєць, аргументи закінчились, дітвора в захваті клацає камерами

zbory_kucel_2 (2)

Обидва чиновники від спорту, здолбунівський і рівненський підтримали кандидатуру Віктора Куцеля на посаду директора ДЮСШ

zbory_kucel_1 (5)

Шість яєць вдалось врятувати

zbory_kucel_2 (4)

Депутат Здолбунівської райради, рухівець із 13-річним стажем Юрій Лиморенко і новоспечений рівненський рухівець, депутат Рівненської міськради Олександр Лащук

zbory_kucel_2 (3)

Одна із мам зачитує лист-підтримки Віктора Куцеля

zbory_kucel_1 (3) zbory_kucel_1 (4)

Шоу закінчилось. Всі на вихід.

zbory_kucel_2 (1)

zbory_kucel_2Тренер -чемпіонів…

До речі, як до тренера ні прихильники ні опоненти не висловлювали жодних зауважень

ЗС багато писав про успіхи і драматичні моменти здолбунівських спортсменів в т.ч вихованців Віктора Куцеля:

Здолбунівчанин став чемпіоном України з вільної боротьби

Здолбунівському футболу 100 років

У Здолбунові борці змагались за місця у збірній

Чому замість здолбунівського дербі маємо черговий скандал

 Діти, то чемпіони, а ви, дорослі?Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети