Справу судді Здолбунівського суду буде розглядати Вища рада юстиції

sud_ZdolbunivВища кваліфікаційна комісія суддів, розглядаючи питання про притягнення суддів до дисциплінарної відповідальності, у діях двох суддів виявила ознаки упередженості. Це стало причиною для направлення матеріалів до Вищої ради юстиції. Як повідомляє кореспондент «ЗіБ», у Вищій Раді Юстиції буде розглядатися питання щодо судді Здолбунівського райсуду Рівненської області Василя Мішури та судді Старобешівського райсуду Донецької області Віктора Моцного.

Судді на засідання не з’явилися, їх матеріали члени Вищої кваліфікаційної комісії суддів розглядали за їх відсутності в нарадчій кімнаті.

Не приїхав до Києва і суддя Василь Мішура із Здолбунівського райсуду Рівненської області. На засідання прибув лише його представник-юрист. Він відповів на питання, які цікавили членів комісії. Після нарадчої кімнати ВККС вирішила відкласти розгляд справи. “Суддям краще не наймати адвокатів”, – зазначив заступник голови ВККС Микола Пінчук і додав, що справу розглянуть, коли суддя В.Мішура прибуде на засідання.

Як виявилось, наш Василь Степанович вже не вперше потрапляє в зону уваги цієї комісії:

На засіданні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, що відбулося 29 березня 2012 року, розглянуто питання щодо притягнення суддів до дисциплінарної відповідальності.

Комісія вирішила відкрити дисциплінарне провадження щодо 19 суддів. Дисциплінарну справу відкрито стосовно:

судді Здолбунівського районного суду Рівненської області Мішури Василя Степановича;

На засіданні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, що відбулося 14 березня 2013 року, розглянуто питання щодо притягнення суддів до дисциплінарної відповідальності.

Дисциплінарну справу відкрито стосовно:судді Здолбунівського районного суду Рівненської області Мішури Василя Степановича;

На засіданні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, що відбулося 24 травня 2012 року, розглянуто питання щодо притягнення суддів до дисциплінарної відповідальності.

За результатами розгляду матеріалів Комісія прийняла рішення застосувати дисциплінарне стягнення у виді догани до 7 суддів. Догану оголошено: судді Здолбунівського районного суду Рівненської області Мішурі Василю Степановичу;…..

Водночас відповідно до  подання Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, яке підтримали  на вчорашньому пленарному засіданні депутати Верховної Ради України, проголосували обрати на посаду судді безстроково: суддю Здолбунівського районного суду Олега Кушніра. Про це йдеться у стенограмі пленарного засідання, яка з’явилась на офіційному веб-порталі Верховної Ради України.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети