Справжня причина звільнення заступника голови Здолбунівської РДА

Drozd_RomanЯк ми повідомляли вчора, у Здолбунівській РДА був представлений новий заступник голови, а звільнено двох попередніх. Один із них, Роман Дрозд, який тривалий час працював взагалі в системі державної влади району і просунувся до посади начальника управління АПК і заступника голови адміністрації, написав заяву за власним бажанням, хоч ми попереджали, що хмари над ним вже зібрались дощові.

Й ось грім і блискавка, образно кажучи, грянули. У суді відбувся розгляд протоколу, складеного працівниками УСБУ в області, про вчинення адміністративного корупційного правопорушення посадовою особою районної державної адміністрації. Встановлено, що заступник голови Здолбунівської районної державної адміністрації, виконуючи в 2012 році обов’язки начальника управління агропромислового розвитку, не повідомив безпосереднього керівника про наявність конфлікту інтересів під час погодження проектів розпоряджень про виділення своїм близьким родичам у власність земельних ділянок для садівництва.

14 травня згідно постанови Здолбунівського районного суду вказану особу визнано винною у вчиненні адміністративного корупційного правопорушення, передбаченого ст.172-7 КУпАП, та піддано стягненню у виді штрафу в розмірі п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Постановою апеляційного суду Рівненської області від 13 червня рішення суду залишено без змін, а скаргу посадовця органу місцевої влади — без задоволення. Корупціонера звільнено із займаної посади. Про це повідомила прес-служба прокуратури області.

Простіше кажучи, маючи можливість отримати ділянки, не довго думаючи й навіть не хитруючи, ці ділянки були виписані на своїх прямих родичів. І не в сотках вимірювались ті площі – кажуть джерела. І саме після того, як було зрозуміле рішення Апеляційного суду і стала можлива ротація в РДА. Тим більше й причини для того знайшлись більш ніж вагомі.

Чи були вилучені ділянки, чи залишились у якості “вихідної допомоги” – не повідомляється, однак швидке звільнення засвідчує реакцію голови РДА на такі вчинки, на відміну, наприклад, від міського  голови Здолбунова, який  доган керіникам комунальних підприємств за наслідками перевірок контрольно-ревізийних органів не роздає, не кажучи вже про звільнення. Хоч подібний протокол і рішення суду були по заступнику міського голови О.Палію.

Борис ХолоднийВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети