Справа судді передана до суду

Західне територіальне управління НАБУ впродовж другого півріччя 2017 року отримало та опрацювало близько 500 звернень громадян. Не всі вони належать до компетенції Агентства та не у всіх проведені достатні процесуальні дії, але, все ж, п’ять справ вже скеровані до суду.

Про це під час оприлюднення звіту про діяльність Західного територіального управління НАБУ повідомив його директор Тарас Лопушанський –  ZIK.

Що стосується  роботи Західного територіального управління, то за пів року надійшло близько 500 звернень. Вони були зібрані, як в ході робочих поїздок по регіонах, так і у особистих чи письмових повідомленнях громадян. Щодо 7 з них вже відкрито кримінальні провадження. 

Є й інші справи, якими займаються прокурори, чимало епізодів, у яких висунуті обвинувачення, але вони в процесі розслідування і поки не передані до суду.

Та 5 справ уже скеровано до суду. Це:

Сокальський районний суд – отримання неправомірної вигоди суддею Ковельського міскрайонного суду,
Хмельницький міськрайонний суд – справа Тернопільських прокурорів,
Луцький міськрайонний суд – отримання неправомірної вигоди головою Любомильської рай адміністрації,
Галицький районний суд Івано-Франківської області – отримання неправомірної вигоди суддею Козівського районного суду,
Шепетівський міськрайонний суд – отримання неправомірної вигоди суддею Здолбунівського суду.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети