Справа про загублений здолбунівський сміттєвоз вже у суді

wader-musorovoz-gigant-car-1У січні до суду скерована справа, про яку першим розповіло Здолбунів CITY. Саме завдяки журналістському розслідуванню громада міста дізналась як півмільйона бюджетних грошей опинились у ЯМІ. В результаті місто не має ні грошей ні сміттєвоза. І ось за словами правоохоронців, вивчивши матеріали ЗС, матеріали перевірки держфінінспекції та провівши власне розслідування вони отримали підтвердження порушень, які відбулись на КП “Здолбунівське”.

smittevoz12_KP (13)

smittevoz12_KP (12)

Тепер суд розгляне і визначить міру покарання службовій особі цього підприємства, якe обвинувачують по ст.366 ч.2 ККУ, а саме службова підробка документації, що понесла за собою тяжкі наслідки. Це кримінальна відповідальність!st366

Додатково читати: Двічі директор комунальних підприємств, Підряд сім’ї Потапчуків на КП “Здолбунівське”

Незважаючи на серйозність порушення (підроблені накладні, за якими казначейство перерахувало гроші постачальнику. Накладна – це первинний документ бухобліку, який свідчить про передачу і отримання майна. Посадовець, підписавши її визнав факт отримання сміттєвоза, якого насправді ніхто не поставляв), за нашою інформацією трудовий колектив збирається взяти обвинуваченого на поруки, тому можливо суд винесе рішення, яке не матиме ні фінансових наслідків, ні обмеження волі для останнього. Таким чином єдиним постраждалим виявиться міський бюджет і люди, які як не мали нового сміттєвоза так і не мають. Якщо все так і відбудеться, то можна констатувати що у Здолбунові догану за запізнення на роботу отримати легше ніж за викинуті на вітер півмільйона бюджетних коштів.

Міський голова І.Ольшевський за цей факт жодним чином перед виборцями не відповів, навпаки отримує премії за тяжку роботу,  Керівник КП “Здолбунівське” стягнень, за нашою інформацією не отримував, кошти в сумі 489 тис.грн в міський бюджет не повернуті, сміттєвоз в місто не завозився.sud

Господарюємо кращі нікуди…розслідуємо і судимо так само…За ходіння в касках – тюрма в Києві, а за засунуті в ..місцевими проФФесіоналами півмільйона гривень – на поруки? ХТО буде повертати гроші місту? А може до тих пір поки кошти місту не будуть повернуті премії міському голові, зарплату керівнику і інженеру КП “Здолбунівське” видавати сміттєвекселями? На всіх вистачить…Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети