Споживачі газу будуть переукладати договори

Платити за газ тепер потрібно не “Рівнегазу”, а недавно створеному дочірньому підприємству “Рівнегаззбут”.Тож рівнянам доведеться переукласти договори на постачання газу, зібравши купу довідок. Без черг, вочевидь, не обійдеться.

Верховна Рада місяць тому прийняла закон “Про засади функціонування ринку природного газу”, яким заборонила одному і тому самому підприємству видобувати, транспортувати та постачати газ. Таким чином в країні намагаються — за прикладом ЄС і на його вимогу — створити немонопольний ринок газу, де буде багато постачальних підприємств і конкуренція між ними.

ПАТ “Рівнегаз” досі транспортувало та постачало газ для населення. Оскільки виконувати всіх функцій більше не може, товариство створило ТзОВ “Рівнегаззбут”, яке з 1 липня — офіційний постачальник блакитного палива у квартири рівнян. “Рівнегаз” лише транспортуватиме газ по трубах і отримуватиме за це кошти від дочірньої структури.

Петро Дубас, директор ПАТ “Рівнегаз”:

— НКРЕКП анулювала ліцензію “Рівнегазу” на постачання газу для населення і видала її “Рівнегаззбуту”. На ціну газу для населення такі зміни не вплинуть. До слова, проблема новоутвореного підприємства — переукладення договорів. У споживачів буде новий особовий рахунок. Газопостачання за те, що договір не переуклали якнайшвидше, відключати не будуть.

“Рівнегаззбут” діє за тією ж адресою, що і “Рівнегаз” — на вулиці Білякова, 4. Керує товариством Леонід Кошельник, який раніше очолював “Київоблгаз”. Підприємство вже оприлюднило чималий перелік документів, які потрібно зібрати для нового договору на постачання газу. Зокрема, документ, що посвідчує особу споживача, довідку про присвоєння ідентифікаційного коду, технічний паспорт на будівлю, довідку про зареєстрованих осіб або будинкову книгу, документ, що підтверджує право власності на житло, документ, що підтверджує право на отримання пільг, технічний паспорт газового обладнання (за наявності) й технічний паспорт лічильника газу (за наявності).

Алла САДОВНИК, РВ.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети