Спортивні майданчики не для всіх у Здолбунові

самоуправство (2)Такий висновок напрошувався після того, як молодь двічі повідомила ЗС про дивну табличку, яка знаходиться на майданчику для занять спортом. Згідно з цією табличкою займатись на спортмайданчику по вул.Незалежності мають право лише жителі двох будинків і робити це мають у зазначеній на ній час. Підпис привів нас до здолбунівського будинкоуправління, де ми і запитали начальника цього комунального підприємства п. Габрук Валентину про те, хто і коли встановив такі обмеження. На що отримали коротку відповідь – ніхто ніяких обмежень не встановлював, то мешканці, напевне, самі таке зробили.

Ця версія швидко отримала своє підтвердження, коли під час чергової гри до хлопців підійшов старший чоловік і повідомив їм, що він ЗА спорт, однак у п’ятиповерхівках проживає багато старших людей, тому їм спортивний гамір після двадцятої години вже заважає.

Юні спортсмени із розумінням ставляться до старших мешканців і по ночах там м’ячем не стукають, однак це нікому не дає право самовільно влаштовувати протиправні обмеження. До 23.00 всі і всюди мають вільно займатись своїми улюбленими справами і майданчиком користуватись без демонстрації приписки “суворому наглядачу”.самоуправство (1)

Зважаючи на те, що поки що молодь і “суворий наглядач” порозумілись, прізвищ не друкуємо, а табличку рекомендуємо зняти.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети