Співпраця влади з громадами

Програма під назвою “Західна брама: співпраця влади та громадськості на 2013-2015 роки” передбачає фінансування на понад 2 мільйони гривень з обласного та місцевих бюджетів. За ці кошти чиновники будуть консультуватися з громадськістю при прийнятті рішень і підвищувати “професійний рівень державних службовців”. А щоб дізнатися, чи владу любить народ, за бюджетні кошти проводитимуть відповідні соціологічні дослідження, на які вже в 2013 році передбачають виділити 70 тисяч гривень. Найбільша стаття видатків передбачена на підтримку важливих проектів і програм громадських і благодійних організацій, творчих спілок. На конкурсних засадах на їхню реалізацію планують витрачати від 300 до 500 тисяч гривень щороку.

Програму планують прийняти на найближчій сесії обласної ради, а скільки “реальних”, а не на папері, грошей на неї виділять, стане відомо після прийняття обласного та місцевих бюджетів на наступний рік.

Закликаємо здолбунівчан активно скористатись цією можливістю. Приймати участь у громадських консультаціях і висловлювати свою позицію владі, самим ініціювати зустрічі із владою. Шукати компроміси по гострих питаннях чи спільно планувати майбутнє своєї громади. Також ми будемо інформувати про оголошені конкурси на те, щоби отримати фінансування на конкурсній основі для громадських, благодійних, творчих організацій. Боріться за ці гроші. Чим більше буде заявок і учасників тим менше шансів у когось їх по тихому “увести”.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети