Спір влади і перевізників припинив Уряд

про тарифиКабінет міністрів України скасував державне і муніципальне регулювання тарифів на пасажирські перевезення, за винятком залізничних.

Дане рішення закріплене постановою Кабінету міністрів України №240 від 25 березня 2015 року.

Згідно з документом, із постанови Кабміну №1548 від 25 грудня 1996 року “Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)” було виключено пункт про те, що обласні органи державної виконавчої влади, а також Київська та Севастопольська міськдержадміністрації мають право встановлювати і регулювати тарифи на перевезення пасажирів і багажу автобусами, які працюють у звичайному режимі руху, в приміському та міжміському, внутрішньообласному сполученні.

Таким чином перевізники отримали право встановлювати тарифи на рівні із продавцями в магазинах. Скільки хоче і як хоче.в маршрутці Чи призведе це до зняття напруги у стосунках влади і перевізників та пасажирів чи навпаки посилить безлад у сфері перевезень покаже час. Відпустивши у вільне плавання перевізників натомість нічого не було запропоновано для посилення контролю за якістю перевезень та обліком доходів власників маршрутів…

Здолбунівська районна влада, громадські активісти та наш інформаційний ресурс зробили все можливе на цей час, щоб тримати стосунки перевізника і пасажира в рамках чинного законодавства, в рамках людських норм взаємоповаги.

Відтепер, після нових правил гри, ніхто не забороняє і надалі здійснювати активний громадський контроль, створювати не лише спілки перевізників, а й пасажирів, щоб контролювати якість послуг з перевезення. Це можливо і важливо при любій ціні послуги. А районна влада відтепер ще далі відсунута від впливу на ці процеси, а обласна хіба що буде і далі проводити тендери на визначення перевізників за маршрутом Рівне-Здолбунів, Рівне-село Здолбунівського району.

Констатуємо, що Уряд почув лише бізнес і відпустив його у вільне плавання з довільним рівнем доходів.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети