Спілка підприємців Здолбунівщини добилась переговорів із енергетиками щодо змін до кабальних договорів

sesia rayrady 231013 (14)Вперше в Рівненській області за стіл переговорів сіли підприємці Здолбунівщини і керівництво ПАТ «Рівнеобленерго». Зустрічі передувала ситуація щодо підписання додаткових договорів між підприємцями та енергетиками стосовно повної передоплати за електроенергію.

Здолбунів CITY детально висвітлювало суть конфлікту із засідання ради підприємців, що можна переглянути тут.

З умовами, які пропонує в договорі «Рівнеобленерго» вкрай не згідні підприємці Здолбунівського району. Це питання було підняте на сесії районної ради, яка відбулася в кінці жовтня цього року, депутатом районної ради Васильчуком Валерієм Лаврентійовичем. Депутатський запит щодо зловживання публічним акціонерним товариством «Рівнеобленерго» монопольним (домінуючим) становищем на ринку був направлений для розгляду в ПАТ «Рівнеобленерго». Щоб розставити всі крапки над і, Здолбунівська района рада організувала спільне засідання ради підприємців Здолбунівщини і керівництва ПАТ «Рівнеобленерго».

Цій нараді передувала зустріч голови районної ради Тимощука Василя Олексійовича з Невмержицьким Сергієм Миколайовичем – головою правління ПАТ «Рівнеобленерго. В результаті конструктивної розмови було вирішено провести спільне засідання і обговорити спірні питання для досягнення компромісу. В даній нараді взяли участь голова районної ради, комерційний директор ПАТ «Рівнеобленерго» Якимович Владислав Олегович, заступник начальника управління з правової роботи Бречко Марія Петрівна, заступник начальника з комерційних питань Пальчевський Дмитро Миколайович і підприємці Здолбунівського району на чолі з головою ради підприємців Бляшиним Ярославом Івановичем. Також на нараді був присутній депутат Рівненської обласної ради, підприємець Андріюк Олександр Мойсейович, який взяв активну участь в засіданні і висловив багато слушних пропозицій та зауважень.

Протягом двох годин відбувалася дискусія, в якій кожен висловлював свої погляди, пропозиції по врегулюванню додаткової угоди. Багато в чому підприємці не згідні і вони чітко формулювали свої вимоги. Зокрема: було знайдено розуміння і підтримку в керівництва «Рівнеобленерго» по питанню розрахункового періоду, а саме можливості коригувати дату подачі звіту з 5 по 25 число. Також гостро піднімалося питання передоплати, авансу, лімітів використання електроенергії, пені за невчасну проплату, відключення і інші.

Хвилює наших підприємців і питання подачі звітності. Вони просили в найближчий час віднайти альтернативу і можливості подавання звіту в електронній формі, факсом, а не старим «дідівським» методом, як вони висловились, витрачаючи цілий день, щоб вистояти в черзі і здати звіт. Владислав Олегович пообіцяв, що вони будуть працювати над вирішенням даного питання. Для покращення інформування населення підприємці запропонували, щоб в засобах масової інформації було більше роз’яснень, повідомлень про зміни, які вносяться в договори. Результати спільного засідання ради підприємців, керівництва «Рівнеобленерго», районної ради знайшли відображення в протоколі, підписаному всіма зацікавленими сторонами, що є запорукою врахування досягнутих домовленостей в новій редакції додаткової угоди. Василь Олексійович, підводячи підсумки наради, подякував за плідну співпрацю і запропонував, щоб такі зустрічі відбувалися раз на півроку при сприянні районної ради.

За повідомленням Здолбунівської районної радиВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети