Спільна заявка ЗЕОНу та бібліотек підтримана

Ось такий лист отримала ГО ЗЕОН:

Настав той день, коли команда ПУЛЬС готова оголосити результати конкурсного відбору заявок на участь у 3-му колі проекту з інформування та залучення громадян до процесу реформи децентралізації.

Етап оцінки Ваших заявок був непростим для нас, адже ми отримали понад 100 аплікаційних форм з усіх куточків України. Усі вони були достатньо вмотивованими та несли точковий характер, що не може нас не радувати. Та основною нашою метою було відібрати лише 70 команд, для яких співпраця з проектом ПУЛЬС буде максимально плодотворною.

Отже, ми горді Вам повідомити, що Ваша заявка була позитивно розглянута для переходу до наступного етапу відбору.

Нагадаємо, що у Здолбунівському районі немає створено жодної ОТГ. Єдина спроба об’єднання з містом, яка була здійснена, була ініційована депутатом міської ради Миколою Орловим та його колегами, єдина спроба, яка здійснена в селах, це досвід Копиткова спільно із сусідньою громадою з Острожчини. Ще одна спроба була здійснена навколо Здовбиці, однак на відміну від двох вищеописаних, там до обговорень і сесії справа не дійшла, проте вчора на зустрічі з Президентом, сільська голова Урвенської громади, на всю Україну пообіцяла, що робота ведеться і ОТГ буде:)

Тому, в разі підтримки проекту, ЗЕОН та бібліотеки і спрямують свої інформаційно-просвітницькі зусилля на вищеозвучені напрямки.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети