Спеціалісти Здолбунівської міськради отримають експертну підтримку з просторового планування

Завдяки активній позиції проектного відділу ЗМР, зацікавленості профільних спеціалістів, що працюють із земельними питаннями в громаді, була підготовлена заявка, яка виявилася успішною і наша громада була відбірана до числа тих, хто зможе отримати освітню та консультативну допомогу із багатьох актуальних питань просторового планування.

Нагадаємо,

✅🌿Програма «ULEAD з Європою» (ULEAD з Європою / ULEAD with Europe) оголосила конкурс серед територіальних громад для участі у навчальній програмі «Кроки для спеціалістів» на тему «Просторове планування та управління природними ресурсами».
ℹ🌍Упродовж травня-червня 2021 року відібрані громади візьмуть участь у навчальній програмі, що складатиметься з наступних семінарів:
1️⃣ Принципи просторового планування.
2️⃣ Просторове планування в Україні.
3️⃣ Просторове планування у територіальних громадах.
4️⃣ Виклики просторового планування.
5️⃣ Земля та інші природні ресурси в територіальних громадах.
👥Громади отримають знання та практичні уміння у сфері просторового планування та управління природними ресурсами, ознайомляться з останніми законодавчими змінами у відповідних темах.
📌Відібрані громади матимуть змогу долучитись до навчання командою спеціалістів у складі до 3-х осіб.
ℹ👥За результатами навчання, громади отримають додаткову експертну підтримку у:
✔️– підготовці завдання для розробки Комплексного плану просторового розвитку території територіальної громади
або
✔️– проведенні аудиту земельних ресурсів.
‼️Особливо заохочуються до участі територіальні громади з чисельністю населення до 50 000.


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети