Спартакіада допризовної молоді

спартакіада допризивної молоді (5)
На Здолбунівщині відбувся І (районний) етап Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді організаторами якого стали відділ у справах молоді та спорту спільно з відділом освіти Здолбунівської РДА, районним військовим комісаріатом та громадською організацією «Цивільний корпус «Азов».
Першого дня змагань юнаки 1999-2001 років народження визначали найкращих між собою у підтягуванні на перекладині, метанні гранати Ф-1, в бігові на 100 та 3000 метрів. Змагання відбулись на базі Мізоцького НВК, який гостинно та з відповідальністю прийняв усіх учасників спартакіади.спартакіада допризивної молоді (1)

Другого дня змагань у зв’язку з несприятливими погодними умовами було відмінено проходження смуги перешкод, яку підготували представники громадської організації «Цивільний корпус «Азов» і юнаки вправлялись у стрілецькому тирі в стрільбі та розбиранні і збиранні автомата АК-74. Всього у змаганнях взяли участь 16 загальноосвітніх навчальних закладів, які налічували по 3 учасники від команди. Поза конкурсом у спартакіаді взяла участь громадська організація «Спортивний клуб «Сейкен», яку представляли учасники бойових дій (АТО) Шевцов Віталій, Лустюк Олександр та Бельмасов Олександр. Останній по закінченню змагань відразу поспішав на потяг, що віз його на східні кордони нашої держави. До речі, наші учасники бойових дій показали гарні результати у видах на витривалість, швидкість та влучність.
Даний етап проведено з метою відбору кращих юнаків, які представлятимуть наш район на обласному етапі 17-19 травня 2016 року.спартакіада допризивної молоді (7) спартакіада допризивної молоді (5)

Отже, серед навчальних закладів кращими виявились:
Спасівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. , яка і посіла 1 місце,
Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 6 – 2 місце
Гільчанська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – 3 місце.

А ось в особистому заліку вибороли право представляти район на обласному етапі наступні учні:
1.Гайдучик Микола – Здолбунівська гімназія;
2.Бідюк Руслан – Спасівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.;
3.Тишковець Роман – Гільчанська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.;
4.Опанасюк Владислав – Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3;
5.Голуб Владислав – Мізоцький НВК;
6.Лазарчук Назарій – Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №6;
7.Романенко Олексій – Гільчанська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.;
8.Горгуля Олег – Здолбунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №6;
9.Якубчик Едуард – Здолбунівська гімназія;
10.Мосійчук Віталій – Спасівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.;

В особистому заліку кожного виду програми учасники були нагороджені грамотами та медалями, які були вручені заступником голови адміністрації Миколою Орловим та начальником відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації Михайлом Гарбовським по закінченню другого дня змагань. Грамотами та медалями Здолбунівського районного військового комісаріату були нагороджені юнаки за розбір та збір АК-74 на час, які вручили представники військового комісаріату Віктор Ящук та Віталій Голуб. Також подяку за участь у спартакіаді та особистий внесок у патріотичне виховання молоді було вручено керівнику громадської організації «Спортивний клуб «Сейкен» Віталію Шевцову.спартакіада нагородження (2) спартакіада нагородження (5) спартакіада нагородження (1)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети