Спамерська реклама допекла і владу Рівного

Прес-служба Рівненського міськвиконкому розповсюдила звернення, в якому порушується проблема несанкціонованого розміщення реклами.

Як зазначається в повідомленні, існуючі нині штрафи за цей вид порушення не лякають тих, хто розміщує рекламу на стовпах та інших не пристосованих для цього місцях.

Найбільше потерпають від несанкціонованої реклами центр міста, місця поблизу вищих навчальних закладів, райони залізничного та автовокзалів.

«Міська влада звертається до керівників місцевих осередків політичних партій з проханням не обклеювати напередодні місцевих виборів агітацією все місто. Ця реклама буде зніматися, а людей, які будуть її розміщувати, штрафуватимуть», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що у Здолбунові із спамом борється виключно громадськість. Міська влада Здолбунова ні очистити якісно стіни від спаму не в силах ні запобігти його появі. Питання паперового спаму як ніколи актуальна і напередодні місцевих виборів у нашому місті.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети