Спамерша спокійно обклеює Здолбунів під носом у міської влади і міліції

У кожного своя робота. Одні у свій вільний час і безкоштовно ОЧИЩАЮТЬ місто в переддень дня народження Здолбунова, інші за гроші, брутально і нахабно посеред білого дня його заклеюють рекламою та оголошеннями.

Саме прикре у цій ситуації те, що відбувається все під носом у міліції, міської ради, а сама людина навіть не усвідомлює, що так робити не можна. На запитання «Ви що не знаєте, що тут не можна на стовпах клеїти оголошення», пані зірвала оголошення зі стовпа і пішла клеїти його …на наступний, бо подумала що саме на тій опорі клеїти не можна :( сказала, що робить це від доброго життя, а нам то яке до цього діло? Так і вбивство можна виправдати.spamersha_1 spamersha_2 spamersha_3

spamersha_5 spamersha_6 spamersha_7

Коли ми детальніше придивились до зроблених фото то побачили, що…схожий персонаж в нас вже проходив в публікаціях, ось дивіться тут. Виходить, що маємо справу з серійною спамершою :), робота якої заключається у розклеюванні на замовлення різних оголошень і реклами. За таким же принципом як платять кур’єрам за доставку газети чи листівки, а подібні цій пані кур’єри спамлять наше місто. Сором і ганьба. Місто що в питанні доріг, що собак, що благоустрою не контрольоване.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети