Спамерша Катерина затримана здолбунівською міліцією

spamersha Katya_1Поки здолбунівські волонтери очищують місто від оголошень, реклами, афіш, які заполонили фасади, стовпи, огорожі міста, інші активно ці оголошення та рекламу клеять.

Наша стара знайома, яку ми вже двічі ловили на гарячому й друкували її за своєю брудною роботою по забрудненню міста, знову з’явилась із відром клею та рекламою.

 

«Зірка ютубу» представилась Катею і повідала нам, що це її робота. У неї план на Здолбунів 400 оголошень, а стільки дошок для цього в місті немає. Тому вона клеїть, клеїла і буде клеїти там, де доведеться. Катерина свідома того, що порушує, та її це, видно, мало хвилює. У відео увійшла не вся наша розмова. Про країну, про безлад і матеріальний стан громадян. Але це слабке виправдання. Додаючи бруду у рідному місті, розповідати, як все погано, то хто ж вам повірить, Катю?spam_katya

Так як заклики припинити порушувати правила благоустрою дії не мали, довелося викликати міліцію. Міліція порушницю затримала, але їй одразу стало зле й  викликали вже швидку.

Судячи з того, що пані Катерина після обіду телефонувала у редакцію, то їй стало краще. З приводу того, що клеїла, не шкодує, каже, що можемо розміщувати її фото і відео – це для неї тільки додаткова реклама.

Особистість, виявляється, відома й у Рівному. За нашою інформацією, і в обласному центрі активно працює пензлем із клеєм. Кажуть, затримували, проте й там використовувався прийом «мені погано». Яка ситуація із медичними документами й попереднім минулим нашої пані-порушниці правил благоустрою, з’ясовує здолбунівська міліція.spam_2

Ще на стадії підготовки цього матеріалу отримав коментарі цієї ситуації. Вирішив їх додати, як запевнили мене ці коментатори, так думає 90% людей.

Пані Ольга: Ну висіли ці реклами 40 років, то й ще повисять, а людина хоч щось заробить. Своя сорочка ближче має бути. А якщо вона більше не може нічим заробити, то що їй з голоду вмирати? Вона ж не пішла красти.

Пані Ірина: У кожного своя робота й свій хліб. Тому заробляє кожен, як вміє. А оголошення нехай комунальники зривають – це їх робота. Де ж їй поклеїти ті 400 оголошень?? От і вимушена клеїти на стовпи.

Ще одна Ольга: От якби я була у такій ситуації, то ні на кого б не дивилась, я б сусіду на лоба приклеїла, якби була безвихідь. Вона клеїть не від доброї долі, а ви хочете, то йдіть, зривайте. Кожному робота буде.

А ви як думаєте?Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети