Совість втоптали разом з асфальтом у кінське лайно

Ремонт вулиць на Здолбунівщині – це завжди свято. Святково вбрані робочі, вичищена до блиску ремонтна техніка, сучасні технології, за якими можна споглядати з відкритим ротом. Світ ще не осягнув, а ми вже давно й успішно використовуємо засипку асфальту в калюжі, трамбування гарячої суміші ногою у кирзовому чоботі, висипання асфальту на ходу з машини. Вчорашній день не став виключенням. Браві ремонтники у жилетах “Райавтодор” почали аж від переїзду біля 142 км закидувати ямки, плавно дійшли до вул. Мартинівки. Технологія була спрощена: попереду з машини сиплеться суміш чорного кольору, ззовні схожа на асфальт, чотири працівники її підправляють у ями, ззаду їде коток і все це робить горбочком.remont dorogy u zdovbytci (11) remont dorogy u zdovbytci (10)

На самому повороті з вул.Мартинівка м.Здолбунів на вул.Шосову с.Здовбиця потуги котка закінчилися і він був припаркований біля найближчого магазину. Технологія спростилась ще на одну операцію-стали просто сипати суміш у ями й так і залишати.remont dorogy u zdovbytci (9) remont dorogy u zdovbytci (8) remont dorogy u zdovbytci (4)

 Трамбувати насипане залишили самим автолюбителям. Ви б бачили їх очі, коли, вивертаючи із небезпечного повороту водії бачили розсипану купу, можливо, гарячої суміші, яку об’їхати безпечно ніяк не можливо. Доходилось їхати свіжими насипами. ВІДЕО.

Перехожі, велосипедисти їхали, йшли, плювались і в серцях сварились на такий горе-ремонт. Але жоден не зупинив, не сказав: “Що ж ви робите?”. Ввечері на кухні будуть смакувати побачене. Тому довелося втручатися нам. Телефонуємо до міліції, повідомляємо про виконання ремонтних робіт без дотримання технології: без фрезування ям, без обробки їх, без закатування, і кінцевий результат не відповідає вимогам до рівності площин дорожнього покриття. Приїхав трактор, з якого швидко почали витягувати міні-агрегат, який мав би замінити коток. Знаки дорожні, які б попереджали з повороту про ведення ремонту так і не виставили – залишилися лежати в причепі.

remont dorogy u zdovbytci (12) remont dorogy u zdovbytci (13) remont dorogy u zdovbytci (14) remont dorogy u zdovbytci (15) remont dorogy u zdovbytci (17)

Потім взагалі залишили чудо-машинку без нагляду й пішли ремонтувати коток. З того нічого не вийшло, витягли лише акумулятора.  Після того, створюючи регулярно аварійні ситуації із автотранспортом, який не міг між собою розминутись із оператором чудо-машинки, її прив’язали до трактора і…потягли по асфальту до наступної ями.

remont dorogy u zdovbytci (18) remont dorogy u zdovbytci (19) remont dorogy u zdovbytci (16)

 Через 25 хвилин після виклику навідалася й міліція. У розширеному складі-аж 5 чоловік, які почали знімати, фотографувати й опитувати робітників.

remont dorogy u zdovbytci (20) remont dorogy u zdovbytci (21) remont dorogy u zdovbytci (22) remont dorogy u zdovbytci (23)

Тим часом машина, з якої в ями сипався асфальт, вже встигла насіяти його аж до чергової великої калюжі біля колишнього приміщення кінофікації. Їдемо туди. Фіксуємо шедеври дорожнього мистецтва.

remont dorogy u zdovbytci (30) remont dorogy u zdovbytci (31) remont dorogy u zdovbytci (32) remont dorogy u zdovbytci (33)

Все, як книжка пише. Надійно, щільно, ефективно. Чорний асфальт? Чорний. В ямі? В ямі. Що ще хочете?

remont dorogy u zdovbytci (5) remont dorogy u zdovbytci (6) remont dorogy u zdovbytci (7)

Вода, кажете? Так коли ж ту погоду дочекаєшся? Кривуваті трохи? Так тут дороги завжди криві були, ви б краще “дякую” сказали хоч за це.

Процитуємо сайт Здолбунівської районної адміністрації: “Створити якісні умови життя населення незалежно від місця проживання, забезпечити доступ до дошкільної освіти, надати якісну та доступну медицину – основні завдання районної влади. А відтак, в нашому районі завдяки ініціативності місцевої влади, з кожним роком відбуваються все нові й нові покращення… Отож, в районі дбають про покращення інфраструктури, забезпечення якісних умов життя населення незалежно від місця проживання, виконуючи завдання Президента України.” Кінець цитати. Щось тут не так. Або ініціативи якісь не такі, або виконавці ініціатив не читали:)

remont dorogy u zdovbytci (24) remont dorogy u zdovbytci (25) remont dorogy u zdovbytci (26) remont dorogy u zdovbytci (27) remont dorogy u zdovbytci (29)

Ну і наостанок Знак Якості виконаних соціальних ініціатив! Туди ж свою совість і втоптали: і ті, хто це робив, і ті, хто так це організував.

remont dorogy u zdovbytci (28)

 

З результатами роботи міліції та їх висновками ознайомимо, як тільки вони будуть готові.

Mykola_Orlov Микола Орлов

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети