Соціальна біржа благодійності «Небайдужа Здолбунівщина»

СББІдея створення цього проекту навіяна декількома обставинами. Перша – емоційна – перегляд фільму «Плати наперед, в оригіналі, Pay it Forward» – рекомендуємо, перегляньте! Друга прагматична – є безліч потреб у людей з якими вони звертаються до офісу громадської організації ЗЕОН, центру соціальних служб молоді, на прийом до керівництва Здолбунівської районної державної адміністрації. Потреб безліч, а ресурси на їх вирішення обмежені.

Тому з’явилась спільна ідея створити соціальну біржу благодійності “Небайдужа Здолбунівщина” НЗ :), на якій кожний потребуючий може заявити про свої потреби, а кожен не байдужий, хто має в серці частинку любові для ближнього свого, зможе допомогти у вирішенні проблеми чи задоволенні потреби.

Біржа виконуватиме лише роль інформаційного посередника між тим хто потребує і хто може цю потребу задовільнити.

Подавати свої пропозиції на біржу потрібно у формі таблички і надсилати на електронну пошту ЗС zdolbunivcity@i.ua

В першу чергу будуть розглядатись і друкуватись очевидні потреби, які або не потребують перевірки актуальності і правдивості поданого запиту на допомогу або потребують мінімального втручання чи перевірки фактів. Кожен, хто отримає допомогу і буде вважати за доцільне про це написати, прикласти фото, відео, ЯК ТАКА ДОПОМОГА сприяла вирішенню проблеми, ми залюбки розмістимо такий матеріал з подякою благодійнику.

Надалі буде розроблено банер, натиснувши на який ви одразу перейдете на сторінку з усіма лотами біржі. До речі, хто має хист до розробки як банера так і логотипа соціальної біржі благодійності “Небайдужа Здолбунівщина” – ласкаво просимо допомогти.

Ось зразок і перші потреби на біржі:

Потреба Обгрунтування Ціна питання Результат Контакти
Оздоровлення дітей, особливо 15 дітей учасників АТО, 137 дітей-сиріт, 225 дітей-інвалідів, що живуть на Здолбунівщині Ніхто крім нас цього не зробить Вартість путівки на 14 днів від 1624,00 грн. до 2450,00 грн.; на 21 день від 2436,00 грн. до 3675,00 грн. Щира посмішка вдячної дитини

м.Здолбунів, вул.Грушевського,14 відділ молоді і спорту Здолбунівської РДА

тел. (03652)2-56-08

ел.пошта:  molspor_zdol@ukr.net

Відзначення Дня молоді у районі 28 червня 2015 року Кращих потрібно заохочувати, молодь підтримувати

Заохочувальні призи для учасників свята та солодощі для дітей.

Потрібні солодощі, грамоти, призи, спорт інвентар

Підвищення рівня активності, моральності, зміцнення патріотичних поглядів молоді м.Здолбунів, вул.Грушевського,14 відділ молоді і спорту Здолбунівської РДА

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети