Сьогодні вступили у силу Закони “згортання демократії”. Не дочекаєтесь…

nigoyanКожний вправі сам оцінити як назвати те, що приймається за п’ять хвилин без підрахунку на око. Не кажучи вже про зміст прийнятого, яке тепер називається Закон. Тепер на кожному кроці ви можете побачити іноземних агентів, екстремістів, заколотників. І не тільки побачити, а й стати такими. Такі закони у поліцейських державах, де лише сила страху діє як аргумент. Воно й зрозуміло, адже зеки в камерах послуговуються саме таким аргументом і він надовго врізається в нутро людини.

Цьогоріч країна готується до святкування 200- річчя Кобзаря-Шевченка.

Цитуємо, сьогодні у день Соборності і Свободи!!! частину його Єретика:

«Кругом неправда і неволя,

Народ замучений мовчить.

І на апостольськім престолі

Чернець годований сидить.

Людською кровію шинкує

І Рай у найми оддає!

Небесний Царю! Суд Твій всує,

І всує царствіє Твоє.

Розбойники, людоїди

Правду побороли,

Осміяли Твою славу,

І силу, і волю.

Земля плаче у кайданах,

Як за дітьми мати.

Нема кому розкувати,

Одностайне стати

Запитання до авторів Законів “згортання демократії”: процитоване є наклепом чи екстремістськими закликами?

Якщо так, то просимо нас притягнути до відповідальності разом із автором твору, а також прем’єр-міністром України М.Азаровим, а також Президентом В.Януковичем які підписали відповідні укази про відзначення 200-річчя з дня народження  видатного екстреміста і заколотника масових безладів Т.Шевченка на державному рівні, а також голову та членів оргкомітету подібного заходу у Здолбунівському районі.azarov_kmu

presid_ukaz

zdolb_orgkom

З днем СВОБОДИ Україно!!!!!!

Борітеся і поборете!!!!! (цитата)

Нижче на відео цитує Шевченка Сергій Нігоян, який став першою жертвою, яка загинула вчора вночі на Грушевського у  Києві…..Слава Героям!!Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети