Сьогодні у Здолбунові відбудеться сесія районної ради

За півгодини зберуться депутати щоб обговорити запланованих 27 робочих питань порядку денного. Серед яких особливо гострими можуть стати кадрові: призначення головного лікаря Здолбунівської ЦРЛ та головного редактора комунальної газети. Також 25 номером порядку денного є лобістське звернення депутатів з приводу стану справ у районній газеті “Нове життя”, яке у своєму проекті містить зокрема такі заклики:

1.Керівництву Здолбунівської міської та районної ради невідкладно погасити борг перед газетою.

2.Управлінню державного казначейства у Здолбунівському районі здійснити проплату коштів, передбачених для районної газети.

3. Депутатів районної ради провести відповідну роботу серед виборців стосовно необхідності передплати газети на 2014 рік.

4. Жителів району (!!!-прим.ред) ПЕРЕДПЛАТИТИ “Нове життя” на 2014 рік

Чи не є це втручанням у господарську діяльність газети і наданням антиконкурентної переваги у зверненні не повідомляється.

Репортаж про хід сесії буде по її закінченні.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети