Сьогодні в Здолбунові відбудеться сесія міської ради

miskrada_tablychkaСьогодні о 10 годині розпочнеться робота сесії Здолбунівської міської ради. Серед питань до розгляду плануються і наступні:

Про дозвіл на відчуження шляхом продажу на аукціоні комунального майна територіальної громади міста Здолбунова

Про хід виконання рішення міської ради від 05.10.2011 № 277 «Про стан боротьби зі злочинністю та охорони громадського порядку на території міста Здолбунів»

Про внесення змін до місцевих програм міста Здолбунів на 2013 рік (зверніть увагу!)

2. Внести зміни в Програму проведення земельної реформи в 2013 році в м. Здолбунів:
2.1 Пункт 3 «Виготовлення генерального плану забудови міста Здолбунів» вилучити із програми.
3. Внести зміни в Програму розроблення містобудівної документації міста Здолбунова на 2013 рік:
3.1 Додати пункт 3 «Виконання топографічної зйомки в масштабі 1:2000 території, прилеглої до існуючих меж м. Здолбунів, для розширення меж та складання генплану забудови міста» провести фінансування на 60007 грн.

Знову зволікання із Генпланом. Що тільки не придумують, щоб і надалі каламутити й роздавати землю без Генплану. У березні сесія приймала рішення

Здолбунівська міська рада на своїй сесії 20.03.

На виконання листа департаменту з питань будівництва та архітектури Рівненської обласної державної адміністрації стосовно актуалізації містобудівної документації на регіональному та місцевому рівнях від 19.02.2013 року №118/02-09\13, керуючись Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» та відповідно до пункту 42 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , міська рада
В И Р І Ш И Л А :

1. Визнати існуючий генеральний план міста Здолбунів 1998 року придатним для подальшого використання для вирішення питань розвитку та містобудівного освоєння території до моменту розроблення, проведення громадського обговорення, експертизи та затвердження нової містобудівної документації.
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань управління комунальною власністю, будівництва, транспорту, зв’язку, благоустрою, житлового фонду, торгівлі та побутового обслуговування ( голова постійної комісії Максимчук В.В.).

У вересні Здолбунівська РДА прокричала на весь район, що Генплани-це святе, без них ніяк, і одні із тих, хто над цим працюють -це Здолбунівська міська рада. Почекали 2 тижні, поки висохне перо :) над статтею  п.Щавінського і….викреслили пункт про Генплан із планів міської ради!genplany

Про надання дозволу громадянам на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність на території міста Здолбунів

Проект Р І Ш Е Н Н Я (із скороченнями)

Від 13 жовтня 2013 року

В И Р І Ш И Л А:
1. Дати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови Здолбунівської міської ради, наступним громадянам:
– Кибукевичу Віктору Логвиновичу, який проживає в місті Здолбунів земельної ділянки орієнтовною площею 0,04 га.
– Федорук Марії Петрівні, яка проживає в місті Здолбунів земельної ділянки орієнтовною площею 0,05 га.
– Васильчуку Валерію Лаврентійовичу, який проживає в селі Здовбиця земельної ділянки орієнтовною площею 0,12 га.
– Войтановському Мирославу Валентиновичу, який проживає в місті Здолбунів земельної ділянки орієнтовною площею 0,2841 га.
2. Дати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування індивідуальних гаражів за рахунок земель запасу житлової та громадської забудови Здолбунівської міської ради наступним громадянам:

Кравчук Мелентині Максимівні, яка проживає в місті Здолбунів орієнтовною площею 0,0024 гектара;
Максимчуку Володимиру Васильовичу (депутат міської ради), який проживає в місті Здолбунів орієнтовною площею 0,0030 гектара;
Степанюк Вірі Володимирівні, яка проживає в місті Здолбунів орієнтовною площею 0,0025 гектара;
Рожнятовському Вадиму Георгійовичу, який проживає в місті орієнтовною площею 0,0025 гектара;
Красовській Людмилі Аркадіївні, яка проживає в селі Ільпінь-2 орієнтовною площею 0,0030 гектара;
Трибущук Олені Миколаївні, яка проживає в місті Здолбунів орієнтовною площею 0,0030 гектара;

Про надання дозволу на проведення корегування частини генерального плану м. Здолбунів.

 та інші.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети