Сьогодні у Рівному засідання круглого столу «Громадський контроль – інструмент №1 роботи Громадської ради».

11 лютого, об 11.00 В 201 аудіторії ОДА  (вівторок) відбудеться засідання круглого столу на тему: «Громадський контроль – інструмент №1 роботи Громадської ради».

Питання круглого столу:

1. Про участь громадських активістів Алли Дорошевої, Павла Бречко, Петра Поліщука, Ігоря Пюрко, Станіслава Липського у засіданні Народної Колегії – Народного Контролю, яке відбулось в м. Києві 7 лютого 2014 року. Доповідають: учасники засідання (за згодою). На розгляд питання до 45 хв.

2. Громадський контроль за діяльністю Рівненської ОДА, Рівненської обласної ради, Рівненської міської ради і міськвиконкому. Доповідають Юрій Ходаковський, Руслан Алексіюк (до 5 хв.). На розгляд питання до 30 хв.

3. Захисти себе за допомогою «Європейської Юридичної Служби України». Доповідає член ГР при РОДА Микола Коханюк. На розгляд питання до 30 хв.

До участі у заході запрошуються представники громадських організацій, працівники ЗМІ та зацікавленні громадяни. 

Захід відбудеться: в приміщенні Рівненської ОДА в 201 аудиторії. Реєстрація учасників о 10:45.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети