. Сьогодні сесія Здолбунівської районної ради | Здолбунів City

Сьогодні сесія Здолбунівської районної ради

Відповідно до розпорядження голови районної ради від 01 лютого 2016 року №4 четверта сесія Здолбунівської районної ради сьомого скликання відбудеться 24 лютого 2016 року о 10.00 годині у сесійній залі районної ради (м.Здолбунів, вул.Грушевського,14).

Серед довгого переліку питань найбільш цікавими виглядають Про звіт голови Здолбунівської РДА за рік діяльності, Про створення Комунального підприємства “Здолбунівське реєстраційне бюро”, Про розподіл вільних залишків та внесення змін до бюджету 2016 року.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 

 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама